SKT T1 Wolf Lane Değiştirdi!

5 senedir SKT T1 takımında support rolünde oynayan Wolf, radikal bir karar alarak son maça jungle pozisyonunda çıktı!


Geçtiğimiz sezon Peanut'tan bir türlü istenileni alamayan ve Blank'in de istikrarlı performans sergileyememesi SKT T1 için oldukça can sıkıcı bir durumdu. Bu sezon Peanut ile yolları ayıran ekip yerine as kadroda oynayabilecek bir jungle transfer yapmadı.

Ligin ilk haftasında Rox Tigers ile oynanan maçta, serinin 1-1'e gelmesiyle birlikte son maçta sürpriz bir biçimde Wolf jungle pozisyonuna geçti. Maçta Rox Tigers'in kule, baron ya da drake alamaması dikkat çekti. Wolf 3/1/9 skor katkısıyla oynarken, maçın yıldızı ise yaptığı harita hareketleriyle Faker'dı. 28 dakika süren maçta, Wolf oyunun erken aşamalarında pek varlık gösteremese de, maç uzadıkça takımla olan uyumu ve iletişimi sayesinde takım savaşlarında harika işler yaptı.


Cumartesi günü Jhin Air ile oynayacak olan SKT T1 takımı, bu maçta yine Wolf'u jungle pozisyonunda mi oynatacak yoksa tek seferlik mi yapıldı şu anlık bilinmiyor. Bilinen bir şey var ki, eğer Wolf stabil performans gösterebilirse Bengi'nin ayrılışından sonra SKT T1 için jungle açığını kapatabilir.


Sporx Anasayfasına Dön