Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Simmons, takas söylentileri hakkında: "Böyle şeyler olur.."

Philadelphia 76ers yıldızı Ben Simmons, adını James Harden'la ilgili takas söylentilerinde duyması hakkında konuştu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Philadelphia 76ers yıldızı Ben Simmons, adını James Harden'la ilgili takas söylentilerinde duyması hakkında konuştu.

24 yaşındaki oyuncu, söylentilerin yatışması sonrası, The Athletic'den Derek Bodner'a şu açıklamaları yaptı:

"Bu bir iş. Böyle şeyler olur. Kontrol edebileceğim tek şey antrenmanlarıma, maçlara ve günlük işlerime yaklaşma biçimimdir. Yalnızca profesyonel olmaya, doğru şeyi yapmaya ve ekibimin kazanmasına yardımcı olmaya çalışıyorum.

Çok şanslı biriyim. Sevdiğim oyunu dünyanın en üst seviyesinde oynayabiliyorum. Dünyada çok daha kötü şeyler oluyor. Bana bu oyunu bir daha asla oynamayacağımı söyleseniz, bu tamamen farklı bir hikaye olurdu."

Son takas söylentileri nedeniyle, ortak tahmin, Simmons'ın ekibiyle mutsuz olduğu üzerineydi. Ancak Simmons bunu yalanlayarak, Philadelphia'da mutlu olup olmadığı sorulduğunda, "Elbette mutluyum" yanıtını verdi.