Silva: 'Ne Messi, ne Ronaldo...'

İspanya Milli Takımı'nın başarılı futbolcusu David Silva, takım arkadaşı Andres Iniesta'nın Messi ve Ronaldo'dan daha iyi futbolcu olduğunu söyledi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Silva: 'Ne Messi, ne Ronaldo...'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
27 Haziran 2012 02:29
İspanya Milli Takımı ve Manchester City'nin yıldız futbolcusu David Silva, milli takımdan arkadaşı Andres Iniesta'ya övgü dolu sözler söyledi.

EURO2012'de Portekiz ile yapacakları yarı final maçı öncesinde La Roja'ya açıklamalar yapan Silva, Iniesta'nın Cristiano Ronaldo ve Messi'den daha iyi bir futbolcu olduğunu söyledi.

Silva, "Basın mensupları bana sürekli Messi'nin mi yoksa Ronaldo'nun mu daha iyi olduğunu sorup duruoyor. Bence 1 numara Andres Iniesta'dır. Çünkü İspanya Milli Takımı'nda ne kadar zor işler başardığını hepimiz görebiliyor. Topu ayağına aldığında sihirli işler yapabiliyor. Takım için çok büyük bir oyuncu" ifadelerini kullandı.

İspanyol futbolcu, "Ronaldo ve Messi'nin kişisel olarak nasıl karakterlere sahip olduklarını bilmiyorum ama Andres müthiş bir futbolcu ve harika bir karaktere sahip. Bu çok önemli bir şey" sözleriyle vatandaşını öven sözler sarfetti.
Tümü
TÜMÜ