Sıla neden Ahmet Kural'dan ayrıldı? Sıla kaç yaşındadır? Ahmet Kural nerelidir?

Sıla Gençoğlu ile sevgilisi Ahmet Kural'ın aşkı neden bitti? Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu'nun Ahmet Kural ile ilişkisinin sonlandırdığı belirtildi. Peki ünlü çift neden ayrıldı? İşte detaylar...

14 Ocak 2018 06:46
Sıla neden Ahmet Kural'dan ayrıldı? Sıla kaç yaşındadır? Ahmet Kural nerelidir?
Sıla Gençoğlu, Ahmet Kural'dan ayrıldı. Sıla Gençoğlu'nun Ahmet Kural'dan ayrıldığına dair haberler gündeme bomba gibi düştü. Konu hakkında herhangi bir resmi açıklama yapılmasa da Sıla'nın sosyal medya hesabından fotoğraflarını kaldırmasıyla birlikte ilişkinin bittiği anlaşıldı. Peki Ahmet Kural ne tepki verdi? İşte detaylar...
SILA GENÇOĞLU KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?


Sıla Gençoğlu (d. 17 Haziran 1980, Acıpayam), Türk şarkıcı ve şarkı yazarı. Acıpayam, Denizli'de doğdu ve öğrenim hayatı için önce İzmir'e sonra İstanbul'a yerleşti. Sahne eğitimi almaya lise yıllarında başladı. Bilgi Üniversitesi'ndeki caz eğitimi sonrasında uzun süre Kenan Doğulu'ya geri vokallik yaptı.

2007'de kendi adını verdiği albümünde yer alan ve Türkiye Resmî Listesi'nde bir numara olan "...Dan Sonra" şarkısıyla çıkış yapan Sıla, sonrasında yayımladığı eleştirel ve ticari başarılar elde eden İmza (2009), Konuşmadığımız Şeyler Var (2010), Vaveyla (2012), Yeni Ay (2014) ve Mürekkep (2016) albümleriyle de liste başarılarını sürdürmeye devam etti. Bu albümlerde yer alan "Sevişmeden Uyumayalım", "Acısa da Öldürmez", "Kafa", "Boş Yere", "Vaziyetler", "Yabancı" ve "Hediye" şarkıları da Türkiye'de liste başı oldu. Bunların yanı sıra "Yoruldum", "İmk,nsız" ve "Zor Sevdiğimden" gibi diğer pek çok şarkısı da hit olarak ilk beşe girdi.

Şarkıcılığının yanı sıra eleştirmenler tarafından övülen söz yazarı ve besteci kimliğiyle ön plana çıkan Sıla, kendi albümlerindeki şarkıların neredeyse tamamını tek başına yazarak Efe Bahadır'la birlikte bestesini yaptı. Ayrıca başka şarkıcılar için de birçok şarkı sözü yazdı. 2010'da Konuşmadığımız Şeyler Var ve 2014'te Yeni Ay ile birlikte Türkiye'de yılın en çok satan şarkıcısı oldu. Bugüne kadar dört Altın Kelebek Ödülü ve yedi Kral Tv Video Müzik Ödülü dahil olmak üzere onlarca ödül kazandı.

AHMET KURAL NERELİDİR?

Ahmet Kural (10 Kasım 1982, Kütahya), Türk oyuncu. 10 Kasım 1982 tarihinde emniyet müdürü babasının görev yeri olan Kütahya'da dünyaya geldi.Konservatuvarda okuyan ablasının etkisiyle oyuncu olmaya karar veren Kural, lise yıllarında tiyatro çalışmalarına katıldı, Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünü bitirdi ve Bilkent Üniversitesinde master yaptı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi aldı.

Eğitimine devam ettiği sırada Levent Kırca-Oya Başar Tiyatrosu kadrosuna dahil oldu. Tiyatro çalışmaları sürerken Fikrimin İnce Gülü adlı dizi ve TRT'de yayınlanan Evimin Erkeği adlı dizilerde aldığı rollerle televizyonda görünmeye başladı. Ardından Gazi adlı dizide başrol oynamaya başladı ancak rating'lerin düşük olması nedeniyle dizi 19. bölümden sonra yayından kaldırıldı.[1][2] Aynı yıl içinde Güneşin Oğlu adlı sinema filminde Haluk Bilginer, Köksal Engür, Hümeyra ve Özgü Namal ile birlikte rol aldı. Ardından Ramazan Güzeldir adlı dizinin bir bölümünde oynadı.

2010 yılında Selçuk Aydemir'in yönettiği Çalgı Çengi adlı sinema filminde Murat Cemcir ile başrolde oynadı. 28 Haziran 2012 tarihinde Star TV'de yayınlanmaya başlayan İşler Güçler adlı dizinin başrollerini Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz ile paylaşmıştır. Daha sonra Düğün Dernek adlı sinema filminde de Murat Cemcir'le başrolleri paylaştı. 2014 yılının Ekim ve Kasım aylarında vizyona giren Oflu Hoca'nın Şifresi isimli filmde bir Bakanı canlandırmış, Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu adlı filmde de karga karakterinin seslendirmesini yapmıştır.

İlk bölümü 13 Şubat 2014 tarihinde yayınlanan Kardeş Payı dizisinin başrolünü Murat Cemcir ve Seda Bakan ile paylaştı. 4 Aralık 2015 tarihinde vizyona giren ve 2015 yılının en çok izlenen filmi olan Düğün Dernek 2: Sünnet filminin başrollerini yine Murat Cemcir ile paylaşmıştır.

SILA, AHMET KURAL'I TERK ETTİ Mİ?

Ayrılık haberinin resmiyet kazanmasının ardından ortaya çıkan bir durum akıllara, "Ahmet Kural, Sıla'nın kendisini terk ettiğini bilmiyor mu?" sorusunu getirdi.

Ünlü oyuncu 22 Eylül'de Sıla ile çektirdiği fotoğrafı Instagram hesabından kaldırmadı.AHMET KURAL İLE SILA İLİŞKİSİ NASIL BİTTİ?

İki ünlü isim yollarını ayırdığı iddia edildi. Durum Sıla'nın Ahmet Kural'ı takipten çıkarak fotoğraflarını silmesiyle ortaya çıktı. Sıla'nın yakın çevresi ayrılığı doğruladı.

AHMET KURAL'IN BAKIŞI HATIRLANDI

Sıla ve Ahmet Kural çifti bu fotoğraflarıyla sosyal medyayı sallamıştı. Hatta bu fotoğrafın üstünden yüzlerce 'Ahmet Kural Sıla'ya bakıyor' capsleri yapılmıştı.AHMET KURAL VE SILA AŞKI BÖYLE ORTAYA ÇIKMIŞTI

Merak edilen aşkın detayları da belli oldu. Bodrum'da bir mekanda baş başa yemek yiyen ikilinin aşkı o zamandan bu yana konuşulmayı sürdürse de tarafların sessizliği ve ortaya çifte dair bir fotoğrafın çıkmaması kafaları karıştırmıştı. Merakla beklenen aşk fotoğrafı Aramızda Kalmasın programında yayınlandı ve böylece ikilinin birlikteliği de böylelikle ispatlanmış oldu.

Ahmet Kural, Nişanlısı Burcu Kıratlı'dan ayrıldığından beri de her "yakalandığında" durumu inkar ediyordu. Küçük kaçamaklarının altından bir şey çıkmıyordu. Oyuncu Ahmet Kural, defalarca muhabirlerle kavga etmiş; özellikle de hakkında çıkarılan aşk dedikodularına çok atarlanmıştı. Ahmet Kural'ın adı en son bir ay öncesinde Hadise ile adı anılmıştı. Oysa Hadise'nin Hakan Sabancı ile beraber olduğu sanılıyordu. Sıla ise zaten bildiğiniz gibi; Özgür Mumcu'dan ayrıldığından beri yüzü gülmedi. Henüz iki tarafın da bu konuda herhangi bir açıklama yapmamaları iyice şüphelendiriyordu ki. Bugün itibariyle bu aşkın ilk belgesi geldi. 

Daha fazla göster
yukarı ok