Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Shelburne: "Warriors, Giannis'i almak için hep bir tehditti"

ESPN'den Ramona Shelburne, Golden State Warriors'ın Milwaukee Bucks süperstarı Giannis Antetokounmpo'yu kovalamak için hep bir tehdit oluşturduğunu söyledi.

Haber; Sporx.com
ESPN'den Ramona Shelburne, Golden State Warriors'ın Milwaukee Bucks süperstarı Giannis Antetokounmpo'yu kovalamak için hep bir tehdit oluşturduğunu söyledi.

Bucks, önümüzdeki yaz döneminde Antetokounmpo'ya bir supermax sözleşmesi sunmayı planlıyor. Supermax'i imzalamazsa, Antetokounmpo 2021'de serbest bir oyuncu olabilir.

ESPN'deki The Jump isimli programda Shelburne, şu şekilde konuştu:

"Warriors, Giannis'in peşinden gitmek için her zaman büyük bir tehdit oluşturuyordu. Birincisi, Steph Curry ile arkadaş. Aynı menajere sahipler. Oluşturması zor bir yapı olurdu, ama bu başgösteren bir tehditti. Ve bu durum, Giannis'in ne tür bir adam olduğunda bitiyor. O mirasının ne olmasını istiyor? Tüm kariyerinde tek bir takımda kalan Milwaukee'ye şampiyonluğu getirmeye çalışan biri mi, yoksa Kevin Durant'lik yapıp süper arkadaşlara katılmak mı?"

Warriors, Antetokounmpo'yu almak için 2021'de maksimum kontratlık bir maaş boşluğuna sahip olmadığından, bu olay bir takas gerektirirdi.