Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Shaq: "Yüzümü gördüğünüzde, sizi gülümseten kişi olmak isterim"

NBA efsanesi Shaquille O'Neal, sürekli herkesi güldürmeye çalışmasının asıl nedenini açıkladı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
NBA efsanesi Shaquille O'Neal, sürekli herkesi güldürmeye çalışmasının asıl nedenini açıkladı.

Emekli NBA oyuncusu ve şu anki TNT analisti Shaq, konuk olduğu The Rex Chapman Show'da, herkesi güldürmeye çalışmasının sebebinin, insanların stresini azaltmalarına yardımcı olmak istediği için olduğunu anlattı:

"Yüzümü gördüğünüzde, sizi gülümseten kişi olmak isterim. Çünkü gülümsediğinizde, yüzünüze endorfin salgılanır ve bu da sizi stresinizden biraz arındırabilir.

Şahsen ben streslendiğim anlarda, Step Brothers filmini izlerim. 'Davul setime dokunma' sahnesi beni çok güldürür. Bunun sonrasında ancak sakinleşip problemlerimi çözebiliyorum."