Sergen Yalçın'dan büyük fedakarlık!

Maaş güncellemesi konusunda futbolcularla görüşen Beşiktaş Yönetimi'ne, teknik direktör Sergen Yalçın'dan destek geldi. Yalçın, takımın teknik patronu olarak üzerine düşen görevi yapma kararı aldı.

Haber; Fanatik, Fotoğraf; AA
Sergen Yalçın'dan büyük fedakarlık!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
04 Haziran 2020 09:57
Koronavirüs sebebiyle ekonomik olarak büyük sıkıntı içerisinde bulunan Beşiktaş, bu süreçten mali olarak en az etkilenebilmek için kolları sıvadı. Bu doğrultuda futbolculardan yüzde 50'ye varan maaş indirim talebinde bulunan yönetime, teknik ekipten destek geldi.

SERGEN YALÇIN'DAN FEDA

Takımın başına ikinci yarıda geçen teknik direktör Sergen Yalçın'ın idarecilerle görüşerek, "Gerekirse benim sözleşmemde de indirim yapın" dediği ortaya çıktı. Kara Kartal'la 1,5 yıllık anlaşma sağlayan başarılı çalıştırıcıdan gelen bu flaş öneri sonrasında Beşiktaş yönetiminin, "Hocam, zaten sizin sözleşmeniz uygun şartlar içeriyor" diyerek Yalçın'ın teklifine teşekkür ettiği bildirildi.

TAZMİNAT MADDESİ DE YOK!

Anlaşmasının 1 yılı opsiyonlu bulunan teknik direktör Sergen Yalçın'ın, gelecek sezon devreye girecek bir senelik anlaşma için tazminat maddesi koydurmadığı öğrenildi. Yani sezon sonunda taraflardan biri ayrılık yolunu seçerse herhangi bir tazminat konusu gündeme gelmeyecek.Tümü
TÜMÜ