(İY : 2-0)
MS
yenile
11 Eylül 2021 Cumartesi 19:00
Süper Lig
CITY ARENA - Stadión Antona Malatinského
Ivan Kruzliak
Sered
2
Tatran Liptovsky Mikulás
0

Sered - Tatran Liptovsky Mikulás arasındaki maçlar - Maç özeti, son dakika gelişmeleri

Sered
Genel
İç saha
Dış saha

04.12.21
SUL
icon
Trencín

29.11.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

20.11.21
SUL
icon
Pohronie

06.11.21
SUL
icon
DAC [D]

30.10.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

22.10.21
SUL
icon
Zilina

16.10.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

02.10.21
SUL
icon
Senica

25.09.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce

17.09.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

04.12.21
SUL
icon
Trencín

20.11.21
SUL
icon
Pohronie

22.10.21
SUL
icon
Zilina

02.10.21
SUL
icon
Senica

25.09.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce

11.09.21
SUL
icon
Tatran Liptovsky Mikulás

02.09.21
CLF
icon
FAC Team für Viyana

22.08.21
SUL
icon
Slovan Bratislava

08.08.21
SUL
icon
DAC

30.07.21
SUL
icon
Ruzomberok

29.11.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

06.11.21
SUL
icon
DAC [D]

30.10.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

16.10.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

17.09.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

28.08.21
SUL
icon
Trencín [D]

14.08.21
SUL
icon
Pohronie [D]

25.07.21
SUL
icon
Zilina [D]

17.07.21
CLF
icon
Zlaté Moravce [D]

07.07.21
CLF
icon
Honvéd [D]

Tatran Liptovsky Mikulás
Genel
İç saha
Dış saha

04.12.21
SUL
icon
Senica [D]

27.11.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce

20.11.21
SUL
icon
Zilina [D]

07.11.21
SUL
icon
Spartak Trnava

30.10.21
SUL
icon
DAC

24.10.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

15.10.21
SUL
icon
Trencín

02.10.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

25.09.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

18.09.21
SUL
icon
Pohronie

27.11.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce

07.11.21
SUL
icon
Spartak Trnava

30.10.21
SUL
icon
DAC

15.10.21
SUL
icon
Trencín

18.09.21
SUL
icon
Pohronie

28.08.21
SUL
icon
Senica

15.08.21
SUL
icon
Zilina

24.07.21
SUL
icon
Slovan Bratislava

17.07.21
CLF
icon
Slavoj Trebisov

19.06.21
CLF
icon
Zemplín Michalovce

04.12.21
SUL
icon
Senica [D]

20.11.21
SUL
icon
Zilina [D]

24.10.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

02.10.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

25.09.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

11.09.21
SUL
icon
Sered [D]

21.08.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

09.08.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

01.08.21
SUL
icon
DAC [D]

10.07.21
CLF
icon
Opava [D]




TÜMÜ