''Serdar ve Sadık'ın yerinde olsam futbolu bırakırdım''

Mesut Bakkal, Alanyaspor maçında yedek soyunan Fenerbahçeli Serdar Aziz ve Sadık Çiftpınar için şok açıklamalar yaptı. Deneyimli teknik adam, ''Serdar ve Sadık'ın yerinde olsam ben futbolu bırakırdım.'' ifadelerini kullandı.

Haber; Fotomaç
''Serdar ve Sadık'ın yerinde olsam futbolu bırakırdım''
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
21 Eylül 2019 13:41
Son olarak Bursaspor'u çalıştıran ve şu anda boşta olan teknik direktör Mesut Bakkal, Fenerbahçe'nin Alanyaspor'a 3-1 yenildiği maçla ilgili dikkati çeken değerlendirmelerde bulundu.

Jailson'un defansta tercih edilmesi hakkında yorumda bulunan 55 yaşındaki teknik adam, devşirme stopere karşı olduğunu ifade ederken "Serdar Aziz ve Sadık Çiftpınar'ın yerinde olsam futbolu bırakırdım" dedi.

Tecrübeli teknik adam, "Ersun Yanal ile 8 yıl birlikte çalıştım. Alanyaspor- Fenerbahçe maçını takip ettim. Fenerbahçe, Alanya'da bir sezon içerisinde yapılacak tüm hataları yaptı. Ben devşirme stopere karşıyım; Mehmet Topal'ın milli takımda stoper oynamasına hep karşı çıktım. Serdar ve Sadık'ın yerinde olsam ben futbolu bırakırdım. Bu iki oyuncu bu kadar kötüyse Fenerbahçe'de ne işi var?" diye konuştu. Serdar Aziz ve Sadık ligde geride kalan 4 maçta hen üz süre alamadı. Yanal, savunmanın göbeğinde Zanka ile Jailson ikilisini tercih etti.
Tümü
TÜMÜ