Şenol Güneş'ten teşekkür mesajı

A Milli takım teknik direktörü Şenol Güneş, kendisi için gelen doğum günü tebriklerine bir teşekkür mesajıyla karşılık verdi.

Şenol Güneş'ten teşekkür mesajı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
02 Haziran 2020 17:47
A Milli takım teknik direktörü Şenol Güneş, 68. yaş gününü kutlayan futbolcular, taraftarlar ve kurumlar için bir teşekkür mesajı paylaştı.

Başarılı teknik adam, teşekkür mesajında şu açıklamalara yer verdi;

"68. yaş günüm nedeniyle kutlama mesajı yayımlayan ve tarafıma mesaj gönderen tüm kurumlara, taraftarlarımıza, futbolcularıma, meslektaşlarıma ve dostlarıma nezaketlerinden dolayı teşekkür ederim.

Hepinizin bildiği gibi, Covid-19 salgını nedeniyle birkaç aydır günlük hayatımızı olağanüstü koşullarda devam ettirdik. Bu hastalığa karşı millet olarak birlikte göğüs gererek, normalleşme adımlarının atılabilmesine uygun ortamı sağladık. Lütfen aynı beraberliği sürdürelim, dikkati elden bırakmayalım ve gayretimizle bir sonuca varalım. Yeni normalimize adapte olmanın önemine dikkatinizi çekerken, "Sabır, kurtuluşun anahtarıdır" diyen Mevlânâ'nın şu sözünü de sizlere hatırlatmak isterim: "Dün akıllıydım dünyayı değiştirmek istedim. Bugün ise bilgeyim, kendimi değiştirdim."

Diğer yandan, futbol liglerimizdeki heyecana 12 Haziran'da oynanacak karşılaşmalarla bıraktığımız yerden devam edeceğiz. Sezonun geri kalanının ülkemiz ve spor kamuoyu için hayırlı olmasını diliyor, bu vesileyle liglerde mücadele edecek tüm takımlara başarı dileklerimi sunuyorum."Tümü
TÜMÜ