Şansal Büyüka: "Mesut Özil, Fenerbahçe için hayal"

Şansal Büyüka, Fenerbahçe'nin Mesut Özil'in transfer maliyetini karşılamasının hayalden öteye gidemeyeceğini dile getirdi.

Abone Ol
Şansal Büyüka: 'Mesut Özil, Fenerbahçe için hayal'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Ekim 2019 13:38
Milliyet Gazetesi yazarlarından Şansal Büyüka, Fenerbahçe^nin transfer gündeminde yer aldığı iddia edilen Mesut Özil'in sarı-lacivertlilere imza atmasının kolay olmayacağını dile getirdi.

Büyüka'nın yazısından ilgilibölüm şu şekilde;

Galatasaray geçen yıl bir ara İbrahimoviç rüyasına ve hayaline dalmıştı. Günün ve kulübün şartları gereği elbette olma şansı yoktu. Ama sosyal medyada patlayan beklenti geldi, kulüp yönetiminin başına dert oldu. Elbette o rakamlar içinde İbrahimoviç yalan ve hayal olmaktan öteye gidemedi.

Benzer bir durum şimdi Fenerbahçe'de var. Arsenal'ın gözden çıkarttığı Mesut Özil beklentisi... Fenerbahçe, Mesut Özil'i çok istese de, Mesut gelmek için can atsa da bu işlerin bir maliyeti var. Değeri 40-50 milyon eurolarla ölçülen Mesut Özil'i bırakın almayı nasıl kiralayacaksınız?

Bedeller bu kadar yüksekken, Mesut'un peşinde Avrupa'nın çok önemli kulüpleri dolaşırken, Başkan Ali Koç, "Aybaşında maaşları nasıl ödeyeceğiz kara kara düşünüyoruz" diye gerçeği samimi biçimde ortaya koyarken, Fenerbahçe, Mesut Özil'i nasıl alacak? Keşke alsa, Mesut Özil keşke bizim ligde oynasa ama, bir dilekten, bir hayalden öteye geçme şansı yok gibi bu işin...Tümü
TÜMÜ