Sadri Şener: "Ben de kendimi tutamadım! Sahaya indim"

Trabzonspor'un hala en güçlü şampiyonluk adayı olduğunu söyleyen eski başkan Sadri Şener, "Hüseyin Hoca çok genç, eleştiriler artarsa direnemez, yükü çok ağır" ifadelerini kullandı.

, Fotoğraf; AA
Sadri Şener: 'Ben de kendimi tutamadım! Sahaya indim'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
30 Haziran 2020 09:07
Son iki haftada dört puan kaybederek şampiyonluk yolunda ağır yara alan Trabzonspor'da teknik direktör Hüseyin Çimşir eleştirilerin odağına otururken, eski başkan Sadri Şener'den camiaya birlik mesajı geldi.

61saat'e konuşan Şener, Trabzonspor'un hâlâ en büyük şampiyonluk adayı olduğunu söylerken eleştirilerin takımın motivasyonunu bozmaması gerektiğini ifade etti.

Tecrübeli futbol adamı "Lig değişik bir hal aldı. Kayseri gidiyor, Sivas'ı yenip dönüyor. Her şey olabiliyor. Şampiyonluk için Galatasaray'ı yenmek şart. Kazanırsak fırsat yeniden ayağımıza gelebilir" ifadelerini kullandı.

Sahaya ben de indim!

Takımın genç hocası Hüseyin Çimşir'e sahip çıkmaları gerektiğini söyleyen Sadri Şener taraftarlara seslenerek "Hüseyin Çimşir Hoca çok genç, ortaya atmayın direnmez... Kendisi büyük bir yük almış ve götürüyor" dedi.

Başkan Ahmet Ağaoğlu'nun Alanya'da sahaya inmesiyle ilgili olarak da Şener "Ne yapsın Başkan? O da insan, bütün sorumluluğu üzerine almış. Tabii ki yapılan doğru değil ama zamanında ben de yapmıştım. Şeref tribününde otururken Emre Belözoğlu bana parmak sallamıştı. Ben de kendimi tutamayıp aşağı inmiştim" dedi.Tümü
TÜMÜ