Sadio Mane: "Pep'i ciddiye almıyorum! Akıl oyunları..."

Liverpool'un yıldızı Sadio Mane, "Kendini yere atıyor." sözleri sonrası Pep Guardiola'ya yanıt verdi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sadio Mane: 'Pep'i ciddiye almıyorum! Akıl oyunları...'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
08 Kasım 2019 07:41
Liverpool'un yıldızı Sadio Mane, "Kendini yere atıyor." sözleri sonrası Manchester City Menajeri Pep Guardiola'ya cevap verdi.

İngiltere Premier Lig'de cumartesi günü oynanacak ve şampiyonluk yolunda kaderi belirleyecek olan Liverpool - Manchester City maçı öncesi konuşan Sadio Mane, "Eğer penaltı kazanacaksak, tekrar 'kendimi atmaya' hazırım. Bunu sürekli yaparım. Neden olmasın? Fakat, Jürgen doğruyu söylüyor. Ben kendimi yer atmıyorum, atmadım." dedi.

"PENALTI DEĞİLSE DEĞİLDİR"

"Aston Villa maçında bana müdahale vardı." diyerek sözlerini sürdüren Sadio Mane, "Belki, bu müdahale penaltı için yeterli değil diyebilirsiniz, bunu anlarım. Vermeyebilirdi. Bana sarı kart da verebilirdi. Dürüst olmak gerekirse, bunu problem yapmam." ifadelerini kullandı.

"PEP AKIL OYUNLARI YAPIYOR"

Sadio Mane, "Ben yaptığım şeyleri yapmaya devam edeceğim. Penaltıysa penaltıdır. Penaltı değilse penaltı değildir. Oynayış tarzımı hiç değiştirmeyeceğim. Bence Guardiola, akıl oyunları yapmaya çalışıyor. Bu sözlerini hakemleri etkileme çabası olarak görmeye çalışıyorum. Pep'in sözlerine önem vermiyorum. İlk duyduğumda da ciddiye almadım." sözleriyle konuşmasını noktaladı.

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ