"Ryan Babel'e biri Falcao ile oynadığını hatırlatsın"

Galatasaray, Brugge ile deplasmanda 0-0 berabere kaldı ancak akıllarda hala Ryan Babel'in pozisyonu var.

Haber; Sporx.com
'Ryan Babel'e biri Falcao ile oynadığını hatırlatsın'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
19 Eylül 2019 11:29
Şampiyonlar Ligi'ndeki ilk maçında Club Brugge ile deplasmanda 0-0 berabere kalan Galatasaray'da Ryan Babel'in kaleciyle karşı karşıya kaldığı pozisyonda kaçırdığı %100'luk pozisyonda akıllara kazındı.

Brugge karşısında kendisinden beklenen performansı tam olarak sergileyemeyen Babel için Levent Tüzemen, "Babel'e birileri Falcao ile oynadığını hatırlatmalı" dedi.

Tüzemen'in Babel hakkındaki düşünceleri şu şekilde; Galatasaray'ın saha içindeki en torpilli oyuncusu Babel olarak görünüyor. Hollandalı yıldız maalesef topla fazla oynuyor, gol yollarında çok egoist davranıyor. İlk yarıda akılalmaz bir gol kaçıran Babel'e birileri Falcao ile oynadığını ve pas vermesi gerektiğini hatırlatmalı. Nzonzi çok dengeliydi, basit oynamayı tercih etti, riske girmedi, rakipten kritik toplar çaldı ve buluştuğu topları hatasız kullandı"

Fatih Terim ise Ryan Babel'in sahada olmasının dahi kendilerini rahatlattığının altını çizerek, "Bazı oyuncular oynayarak büyük fayda sağladığı gibi sadece ismiyle bile takıma faydası olabilir. Yaptığımız analizlerde Brugge sağ beki takımın tüm hücum aksiyonlarında rol sahibi ancak Babel'i karşısında bulunca çıkamadı" dedi.
Tümü
TÜMÜ