Kupa Puan Durumu

Sıra Takım O G B M A Y Av P
1 Leningradets 1 1 0 0 1 0 1 3 Son 16 turu
1 Chayka 1 1 0 0 1 0 1 3 Son 16 turu
1 Alaniya II 1 1 0 0 3 2 1 3 Son 16 turu
1 Rotor Volgograd 1 1 0 0 3 0 3 3 Son 16 turu
1 Fakel 1 1 0 0 2 0 2 3 Son 16 turu
1 Baltika 1 1 0 0 2 1 1 3 Son 16 turu
1 Veles 1 1 0 0 3 0 3 3 Son 16 turu
1 Yenisey 1 1 0 0 4 0 4 3 Son 16 turu
1 KAMAZ 1 1 0 0 1 0 1 3 Son 16 turu
1 Gazovik Orenburg 1 1 0 0 3 1 2 3 Son 16 turu
1 Metallurg Lipetsk 1 1 0 0 2 1 1 3 Son 16 turu
2 Khimki 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Krylya Sovetov 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Akhmat Grozny 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dinamo Moskova 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Krasnodar 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Rostov 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Nizhny Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Arsenal-Tula 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ural 0 0 0 0 0 0 0 0
2 CSKA Moskova 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Torpedo Moskova 1 0 0 1 0 1 -1 0
3 Dinamo Barnaul 1 0 0 1 0 2 -2 0
3 Legion Dynamo 1 0 0 1 2 3 -1 0
3 Dinamo Bryansk 1 0 0 1 0 3 -3 0
3 Kairat Moskva 1 0 0 1 0 3 -3 0
3 Torpedo Vladimir 1 0 0 1 0 1 -1 0
3 Saransk 1 0 0 1 1 2 -1 0
3 Zenit Izhevsk 1 0 0 1 1 2 -1 0
3 Znamya Noginsk 1 0 0 1 0 4 -4 0
3 Kuban Krasnodar 1 0 0 1 0 1 -1 0
3 Dinamo Stavropol 1 0 0 1 1 3 -2 0
O: Oynadığı Maç Sayısı | G: Galibiyet | B: Beraberlik | M: Mağlubiyet | A: Attığı Gol | Y: Yediği Gol | AV: Averaj | P: Puan


Sıra Takım O G B M A Y Av P
1 Leningradets 1 1 0 0 1 0 1 3
1 Chayka 1 1 0 0 1 0 1 3
1 Alaniya II 0 0 0 0 0 0 0 0
1 Rotor Volgograd 0 0 0 0 0 0 0 0
1 Fakel 0 0 0 0 0 0 0 0
1 Baltika 0 0 0 0 0 0 0 0
1 Veles 0 0 0 0 0 0 0 0
1 Yenisey 0 0 0 0 0 0 0 0
1 KAMAZ 0 0 0 0 0 0 0 0
1 Gazovik Orenburg 0 0 0 0 0 0 0 0
1 Metallurg Lipetsk 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Khimki 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Krylya Sovetov 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Akhmat Grozny 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dinamo Moskova 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Krasnodar 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Rostov 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Nizhny Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Arsenal-Tula 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ural 0 0 0 0 0 0 0 0
2 CSKA Moskova 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Torpedo Moskova 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dinamo Barnaul 1 0 0 1 0 2 -2 0
3 Legion Dynamo 1 0 0 1 2 3 -1 0
3 Dinamo Bryansk 1 0 0 1 0 3 -3 0
3 Kairat Moskva 1 0 0 1 0 3 -3 0
3 Torpedo Vladimir 1 0 0 1 0 1 -1 0
3 Saransk 1 0 0 1 1 2 -1 0
3 Zenit Izhevsk 1 0 0 1 1 2 -1 0
3 Znamya Noginsk 1 0 0 1 0 4 -4 0
3 Kuban Krasnodar 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dinamo Stavropol 1 0 0 1 1 3 -2 0


Sıra Takım O G B M A Y Av P
1 Dinamo Stavropol 1 0 0 0 0 0 0 0
1 Kuban Krasnodar 1 0 0 0 0 0 0 0
1 Metallurg Lipetsk 1 0 0 0 0 0 0 0
1 Alaniya II 1 0 0 0 0 0 0 0
1 KAMAZ 1 0 0 0 0 0 0 0
1 Chayka 1 0 0 0 0 0 0 0
1 Yenisey 1 0 0 0 0 0 0 0
1 Dinamo Bryansk 1 0 0 0 0 0 0 0
1 Baltika 1 0 0 0 0 0 0 0
1 Kairat Moskva 1 0 0 0 0 0 0 0
1 Dinamo Barnaul 1 0 0 0 0 0 0 0
2 Legion Dynamo 1 0 0 0 0 0 0 0
2 Krasnodar 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Rotor Volgograd 1 0 0 0 0 0 0 0
2 Akhmat Grozny 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Khimki 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Saransk 1 0 0 0 0 0 0 0
2 Krylya Sovetov 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Znamya Noginsk 1 0 0 0 0 0 0 0
2 Gazovik Orenburg 1 0 0 0 0 0 0 0
2 Ufa 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Rostov 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Torpedo Moskova 1 0 0 0 0 0 0 0
2 Nizhny Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Fakel 1 0 0 0 0 0 0 0
2 Arsenal-Tula 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Veles 1 0 0 0 0 0 0 0
2 Torpedo Vladimir 1 0 0 0 0 0 0 0
2 Ural 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Zenit Izhevsk 1 0 0 0 0 0 0 0
2 CSKA Moskova 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Leningradets 1 0 0 0 0 0 0 0
3 Dinamo Moskova 0 0 0 0 0 0 0 0
TÜMÜ