Romain Saiss: "Şampiyon olmak için geldim"

Beşiktaş ile 2+1 yıllık sözleşmeye imza atan Romain Saiss, iddialı konuştu. Faslı stoper, "Beşiktaş beni istediğini hissettirdi. Ben de onlara performansımla karşılık vereceğim" ifadesini kullandı

Haber; Sabah, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Romain Saiss: 'Şampiyon olmak için geldim'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Haziran 2022 09:14
Salı gecesi ailesi ile İstanbul'a gelen Romain Ghanem Paul Saiss, çarşamba günü sağlık kontrolünden geçtikten sonra Başkan Ahmet Nur Çebi ile bir araya geldi ve kendisini 2+1 yıllığına Beşiktaş'ın futbolcusu yapan sözleşmeye imza attı.

Faslı stoper yıllık 1.8 milyon Euro kazanacak. Saiss'i ilk kutlayan isim ise sosyal medya hesabından "Hoş geldin kardeşim" paylaşımında bulunan Rachid Ghezzal oldu. 32 yaşındaki stoper, Beşiktaş'ı tercih ederken fazla düşünmediğini belirtirken, bunda siyah-beyazlı idarecilerin büyük payı bulunduğunu söyledi.

"ŞAMPİYON OLMAK İÇİN BEŞİKTAŞ'TAYIM"

Saiss; başkan Çebi ve yöneticilerle yaptığı görüşmede, "Beni istediğinizi fazlasıyla hissettirdiniz. Ben de size performansımla karşılık vereceğim. Planlarınız ve hedefleriniz beni etkiledi, burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Şampiyon olmak için Beşiktaş'a geldim. Ailem ve ben İstanbul'da yaşamak için sabırsızlanıyoruz" dedi.Tecrübeli oyuncu, tatile çıkacak ve hazırlıkların startının verileceği tarihte takıma katılacak. 

Tümü
TÜMÜ