Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Rockets, Harden - Simmons takasıyla "asla" ilgilenmiyor!

Houston Rockets'ın, Philadelphia 76ers ile Ben Simmons için James Harden takasıyla "kesinlikle" ilgilenmediği açıklandı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Houston Rockets'ın, Philadelphia 76ers ile Ben Simmons için James Harden takasıyla "kesinlikle" ilgilenmediği açıklandı.

Rockets'ın, Simmons merkezli bir paket içinde Harden'ı 76ers'a takas etmekle ilgilenmediği ortaya çıktı. Daryl Morey'nin 76ers'a başkan olarak katılmasıyla birlikte, yeni ekibiyle Harden'ı almaya çalışabileceği spekülasyonları olmuştu.

ESPN'den Tim MacMahon, Brian Windhorst'ün podcast'inde, durumu şu şekilde açıkladı:

"Rockets'tan biri tarafından birkaç küfür eşliğinde bana zaten şunlar söylenmişti: 'Hayır, Daryl, Ben Simmons karşılığında James Harden olmayacak. Sorma bile.'"

Windhorst, Harden'ın bir noktada bir takas talep etme olasılığına atıfta bulunarak "Bu Rockets'e bağlı değil, değil mi?" şeklinde bir yanıt verdi.

MacMahon, Houston'ın Harden'ı Simmons ile takas edip etmeyeceği konusunda "Cevap bu konuda hayır." şeklinde ekleme yaptı.

MacMahon, bu hafta başlarında Rockets'ın Harden'ın etrafında yapılanmaya ve en verimli döneminden faydalanmaya "yüzde 100 kararlı" olduğunu bildirmişti.