Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Robinson, "yıllığı 20 milyonluk" bir oyuncu olabilir!

Miami Heat guardı Duncan Robinson'ın, 2021 serbest oyuncu döneminde yıllığı 20 milyon dolarlık bir sözleşme imzalayabileceği bildirildi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Miami Heat guardı Duncan Robinson'ın, 2021 serbest oyuncu döneminde yıllığı 20 milyon dolarlık bir sözleşme imzalayabileceği bildirildi.

ESPN'den Adrian Wojnarowski'ye göre, bu yaz serbest oyuncu olmaya hazırlanan Robinson, yılda en az 20 milyon dolarlık bir kontrat bulabilir:

"Miami, bu yaz sınırlı bir serbest oyuncu olacak Duncan Robinson'a gelen herhangi bir teklifi karşılama hakkına sahip olacak. Bu teklif de yıllık 20 milyon dolar olabilir. Unutmayın, takımlar Miami'nin karşılamayacağını umdukları bir teklifle gelecekler. Onu Pat Riley ve Erik Spoelstra'dan ayırmak zor olacak."

Robinson bu sezon oynadığı 68 maçta 13.1 sayı ortalamasına sahip.