Rizespor'dan Barış Alıcı, Frey ve Alper Potuk açıklaması!

Çaykur Rizespor Sportif Direktörü Yılmaz Bal, Fenerbahçe'den Barış Alıcı ve Michael Frey hakkında transfer açıklamasında bulundu.

Haber; Sporx.com
Rizespor'dan Barış Alıcı, Frey ve Alper Potuk açıklaması!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
19 Temmuz 2019 16:17
Çaykur Rizespor Sportif Direktörü Yılmaz Bal, Fenerahçe'den transfer etmek istedikleri oyuncuları açıklarken Vedat Muriqi transferine de değindi.

Fenerbahçe'den almak istedikleri oyuncular hakkında A Spor'a röportaj veren Bal, ''Kiralık olarak Barış Alıcı'yı almak istiyoruz. Eğer Ersun Yanal izin verirse Barış, yeni sezonda Çaykur Rizespor forması giyecek. Frey transferinde de görüşmeler sürüyor, 1-2 güne netlik kazanır. Alper Potuk ise gündemimizde yok. 6-7 tane transfer yapmayı planlıyoruz.'' sözlerini kullandı.

''VEDAT İÇİN BİR BASKIMIZ OLMADI''

Vedat Muriqi'nin sarı lacivertli takıma transferini de değerlendiren Yılmaz Bal, ''Vedat, bize 'Ben Galatasaraylıyım' diye birşey demedi. Bir takımı tuttuğunu da bilmiyorum zaten. Fenerbahçe'ye bir sempatisi olup olmadığını ben bilmiyorum. İlk teklif Touluse'dan geldi, yurt içinde ise Fenerbahçe'den geldi. Vedat daha iyi imkan sağlayan hangi takımsa ona transfer oldu. Vedat'a kesinlikle bir baskı olmadı, biz kimsenin tarafı olan bir kulüp değiliz.'' şeklinde konuştu.Tümü
TÜMÜ