(İY : 2-0)
MS
yenile
05 Kasım 2022 Cumartesi 17:00
1. Lig
Resovia
2
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
2

Canlı: 2-2 | Resovia - TS Podbeskidzie Bielsko-Biala canlı skor burada - Maç Özeti

Resovia
Genel
İç saha
Dış saha

13.11.22
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec

10.11.22
CUP
icon
Pogon Siedlce [D]

05.11.22
IL
icon
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala

28.10.22
IL
icon
Termalica Nieciecza [D]

23.10.22
IL
icon
LKS Lodz

19.10.22
CUP
icon
Cracovia

14.10.22
IL
icon
Chojniczanka Chojnice [D]

08.10.22
IL
icon
Ruch Chorzow

01.10.22
IL
icon
Stal Rzeszow [D]

17.09.22
IL
icon
Puszcza Niepolomice

13.11.22
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec

05.11.22
IL
icon
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala

23.10.22
IL
icon
LKS Lodz

19.10.22
CUP
icon
Cracovia

08.10.22
IL
icon
Ruch Chorzow

17.09.22
IL
icon
Puszcza Niepolomice

03.09.22
IL
icon
SKRA Czestochowa

31.08.22
CUP
icon
Miedz Legnica

21.08.22
IL
icon
GKS Katowice

10.08.22
IL
icon
Arka Gdynia

10.11.22
CUP
icon
Pogon Siedlce [D]

28.10.22
IL
icon
Termalica Nieciecza [D]

14.10.22
IL
icon
Chojniczanka Chojnice [D]

01.10.22
IL
icon
Stal Rzeszow [D]

12.09.22
IL
icon
Chrobry Glogow [D]

28.08.22
IL
icon
GKS Tychy 71 [D]

13.08.22
IL
icon
Odra Opole [D]

06.08.22
IL
icon
Gornik Leczna [D]

18.07.22
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec [D]

22.05.22
IL
icon
Odra Opole [D]

TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
Genel
İç saha
Dış saha

12.11.22
IL
icon
Arka Gdynia [D]

05.11.22
IL
icon
Resovia [D]

29.10.22
IL
icon
Sandecja Nowy Sacz

22.10.22
IL
icon
Wisla Krakow [D]

15.10.22
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec

08.10.22
IL
icon
Gornik Leczna

02.10.22
IL
icon
Termalica Nieciecza [D]

18.09.22
IL
icon
LKS Lodz

11.09.22
IL
icon
Chojniczanka Chojnice [D]

04.09.22
IL
icon
Ruch Chorzow

29.10.22
IL
icon
Sandecja Nowy Sacz

15.10.22
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec

08.10.22
IL
icon
Gornik Leczna

18.09.22
IL
icon
LKS Lodz

04.09.22
IL
icon
Ruch Chorzow

20.08.22
IL
icon
Puszcza Niepolomice

10.08.22
IL
icon
SKRA Czestochowa

31.07.22
IL
icon
GKS Katowice

17.07.22
IL
icon
Arka Gdynia

13.05.22
IL
icon
Arka Gdynia

12.11.22
IL
icon
Arka Gdynia [D]

05.11.22
IL
icon
Resovia [D]

22.10.22
IL
icon
Wisla Krakow [D]

02.10.22
IL
icon
Termalica Nieciecza [D]

11.09.22
IL
icon
Chojniczanka Chojnice [D]

30.08.22
CUP
icon
Lechia Zielona Gora [D]

27.08.22
IL
icon
Stal Rzeszow [D]

14.08.22
IL
icon
Chrobry Glogow [D]

07.08.22
IL
icon
GKS Tychy 71 [D]

25.07.22
IL
icon
Odra Opole [D]




TÜMÜ