Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

"Redick eğer Knicks veya Nets'e gitmezse, emekli olabilir" iddiası!

Serbest oyuncu JJ Redick'in, New York Knicks veya Brooklyn Nets ile sözleşme imzalayabileceği bildirildi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Serbest oyuncu JJ Redick'in, New York Knicks veya Brooklyn Nets ile sözleşme imzalayabileceği bildirildi.

Bleacher Report'tan Jake Fischer tarafından hazırlanan bir rapora göre, Redick'in bir takımla anlaşmak için 2022 takvim yılı başına kadar bekleyebileceğini ve "gözlerini Nets veya Knicks'e çevirebileceğini" öne sürdü:

"Paul Millsap gibi Redick de, takvimler 2022'yi gösterene kadar ligin çevresinde oyalanabilir ve zamanını New York veya Brooklyn'e katılmak için hazırlanarak geçirebilir. Brooklyn, Redick'in ikamet ettiği yer.

B/R'ın temas kurduğu birden fazla takımın ön büro personeli, tıbbi ekiplerinin Redick'i New Orleans'ta geçirdiği süre boyunca rahatsız ettiğini düşündükleri topuk sakatlığından kurtarmaları gerektiğini belirttiler.

Redick'in Knicks ve Nets'e gitme arzusu, uzun süredir konuşuluyor. Bazı yöneticiler, veteran oyuncunun her iki takım ile de anlaşmazsa emekli olabileceğini bile düşünüyorlar. Yine de Ocak ayında Redick'le ilgilenen başka talipler de olacaktır.

Bir Batı Konferansı başantrenörü, 'Ben şahsen onu alırdım. Her yere değer sağlayabilir.' şeklinde konuştu."