Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Redick: "Durant, Kobe'nin modern versiyonu gibi"

Eski NBA oyuncusu JJ Redick, Brooklyn Nets süperstarı Kevin Durant'in 'Kobe Bryant'ın modern versiyonu' olduğunu söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Eski NBA oyuncusu JJ Redick, Brooklyn Nets süperstarı Kevin Durant'in 'Kobe Bryant'ın modern versiyonu' olduğunu söyledi.

Sacramento Kings guardı Davion Mitchell ile 'The Old Man and the Three' podcast'inde konuşan Redick, iki yıldızı şu şekilde karşılaştırdı:

"Kobe Bryant'ı savunmak, bir nevi boşuna egzersiz yapmak gibiydi. Onu durdurmak için savunma manasında yapabileceğiniz hiçbir şey yoktu. Ya şutu sokacaktı ya da kaçıracaktı.

Kevin Durant'in, Kobe'nin modern versiyonu olduğunu düşünüyorum. Onu da durdurmak için yapabileceğiniz pek bir şey yok. Top hakimiyeti var, şutu var, onun yapabildiği her şeyi o da yapabiliyor."


KD kariyer sayılarında 24.007 ile 23. sırada yer alırken, Kobe 33.643 ile 4. sırada yer alıyor.