Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Raptors, De Colo ve Trent Jr.'ı sınırlı serbest oyuncu yaptı

Toronto Raptors, ülkemizde Fenerbahçe forması giyen Nando De Colo ve Gary Trent Jr.'a kontrat teklifleri sunduğunu duyurdu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Toronto Raptors, ülkemizde Fenerbahçe forması giyen Nando De Colo ve Gary Trent Jr.'a kontrat teklifleri sunduğunu duyurdu.

Sonuç olarak, Raptors her iki oyuncuyu da sınırlı serbest oyuncu statüsüne getirerek, ölü sezon döneminde kendilerine gelecek herhangi bir teklifi karşılama hakkına sahip oldu.

De Colo'nun Fenerbahçe ile sözleşmesi bulunduğundan ötürü, bu yaz NBA'e gitmesinin pek olası olmadığı düşünülüyor.

Trent Jr. ise geçtiğimiz sezonda Portland Trail Blazers ve Raptors formaları giydiği 58 maçta, kariyerinin en iyisi olan 15.3 sayı ortalaması yakalamıştı.