Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Randle, eleştirenlere karşı: "Bilgisi olmayanlar konuşuyor işte..."

New York Knicks'in yıldızı Julius Randle, 2020-21 sezonundaki performansını "şans eseri" olarak nitelendiren kişilere yanıt verdi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
New York Knicks'in yıldızı Julius Randle, 2020-21 sezonundaki performansını "şans eseri" olarak nitelendiren kişilere yanıt verdi.

Randle bu yıl normal sezonda muhteşem bir çıkış yapmış olsa da, playofflardaki vasat altı performansları nedeniyle birçok kişi kendisinin gelecek sezonda aynı şekilde oynayamayacağını ileri sürmüştü.

Randle, kısa süre önce Twitter hesabı "Knicks Videos" tarafından paylaşılan bir videoda, bu eleştirileri yapanlara karşılık verdi ve kariyerini takip edenlerin, kendisinin ligde bulunduğu her sezon geliştiğini bildiğini açıkladı:

"Bence bunları söyleyenler, benim hakkımda hiçbir şey bilmeyen kişiler. Kariyerimi izlediyseniz, her yıl daha iyiye gittiğimi görmüşsünüzdür. Bu benim zihniyetimi ve bir oyuncu olarak kim olduğumu ortaya koyuyor. Eğer aksini düşünüyorsanız, düşünedurun."

Randle geçtiğimiz sezon sayı (24.1), ribaund (10.2) ve asist (6.0) kategorilerinde kariyerinin en yüksek ortalamalarını elde etmiş ve ilk kez All-Star seçilmişti. Ayrıca, Knicks'in 2012-13 sezonundan bu yana ilk kez playofflara çıkmasında büyük bir rol oynadıktan sonra, NBA'in En Çok Gelişme Gösteren Oyuncusu ödülüne de layık görülmüştü.