Rakip farklı, sonuç aynı... BAU.SuperMassive namağlup ünvanını korudu!

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi'nde 4. Haftanın ilk günü, ligin son sırasında yer alan Galakticos ve ligin lider ismi BAU.SuperMassive arasında oynan karşılaşma ile son buldu. Karşılaşmada neler yaşanmış hep birlikte inceleyelim;


Analiz masasında yapılan "Koridordu kim kazanır?" oylamasını Zeitnot kazandı.Lig'de istediği başarıyı elde edemeyen Galakticos ormancısı Viking yerine stylEE'yi kadroya dahil etti. Bu karşılaşma stylEE'nin TCL'de çıktığı ilk karşılaşma oldu. Kraşılaşmanın seçim yasaklama ekranı ise şöyle;

"Maçı kim kazanır?" Oylamasını beklenmedik bir şekilde Galakticos kazandı.

Karşılaşma oldukça hızlı başladı. Galakticos orman baskısını kaybedince Stomaged üst koridora yaptığı baskınla dakika 3'de ilk kanı takımına kazandırdı.

Galakticos'un yeni ormancısı stylEE dizginsiz büyü kitabı ile çarpını ışınlan ile değiştirince, Stomaged rakip ormandaki baskısını daha çok artırdı.

Karşılaşmada ilk kule kanı ise BAU.SuperMassive gitti. Dakika 16'da rakip alt koridor kulesini  yok eden Zeitnot ilk kule altınını da çantasına ekledi.

Galakticos ise ilk kulesini dakika 19'da orta koridora yaptıkları 5 kişilik rotasyon ile aldı.

BAU.SuperMassive tarafından oldukça erken bir Baron hamlesi geldi. Dakika 20'de Baron'u alan takım aArdından rakibinin 4 oyuncusunu katletti.

Dakika 23'ü gösterdiğinde BAU.SuperMassive inhibitör kulelerini kuşatmaya başladı. Kuşatma sırasında çıkan takım savaşında galip BAU.SuperMassive oldu. 4 oyuncusunu kaybeden Galakticos'un artık savunma yapacak şansı kalmadı.

24 dakika süren bu karşılaşmanın galini BAU.SuperMassive oluyor. Böylece takım namağlup ünvanını korumuş oldu. Rakipleri Galakticos ise aldığı 8.mağlubiyetle ligin son sırasında kalmaya devam ediyor.

Maçın en iyi oyuncusu ise Stomaged seçildi.Sporx Anasayfasına Dön