Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Rajon Rondo: "LeBron James, düşündüğüm gibi değilmiş"

Los Angeles Lakers'ın veteran oyun kurucusu Rajon Rondo, uzun yıllar rakip olduğu yeni takım arkadaşı LeBron James hakkında konuştu.

Rajon Rondo, Los Angeles Lakers'ın Denver Nuggets ile oynadığı hazırlık maçı sonrası Orange County Register'a konuştu.

Veteran oyuncu, yeni takım arkadaşı LeBron James ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

"LeBron James ile 13 yıldır rakiptik. Elbette, dışarıdan duyduklarınızla kendi gözleminiz arasında farklar oluyor.

LeBron, hiç düşündüğüm gibi biri değilmiş. Düşündüğümden de iyi bir lider olduğunu gördüm. Saha içerisinde olağanüstü, herkese ne yapması gerektiğini söylüyor, saha içini mükemmel yönetiyor.

Sahadaki her pozisyon için konuşmamamın gerekmemesi beni çok rahatlattı. Artık, güvendiğim biri bu sorumluluğu benden aldı."