(İY : 0-0)
MS
yenile
29 Ağustos 2020 Cumartesi 20:30
Süper Lig
Gradski Stadion Cair
Stanko Ostracanin
Radnicki Nis
3
Proleter Novi Sad
0

Radnicki Nis
Genel
İç saha
Dış saha

17.01.21
CLF
icon
Jagiellonia Bialystok [D]

16.12.20
SUL
icon
Backa [D]

12.12.20
SUL
icon
Zlatibor Cajetina

07.12.20
SUL
icon
Rad Belgrad [D]

30.11.20
SUL
icon
Vojvodina

21.11.20
SUL
icon
Inija [D]

07.11.20
SUL
icon
Radnik Surdulica

01.11.20
SUL
icon
Javor Ivanjica [D]

26.10.20
SUL
icon
Partizan

17.10.20
SUL
icon
Napredak [D]

12.12.20
SUL
icon
Zlatibor Cajetina

30.11.20
SUL
icon
Vojvodina

07.11.20
SUL
icon
Radnik Surdulica

26.10.20
SUL
icon
Partizan

02.10.20
SUL
icon
Mladost Lucani

19.09.20
SUL
icon
Cukaricki

29.08.20
SUL
icon
Proleter Novi Sad

15.08.20
SUL
icon
Macva Sabac

09.08.20
SUL
icon
Novi Pazar

01.08.20
SUL
icon
Metalac GM

17.01.21
CLF
icon
Jagiellonia Bialystok [D]

16.12.20
SUL
icon
Backa [D]

07.12.20
SUL
icon
Rad Belgrad [D]

21.11.20
SUL
icon
Inija [D]

01.11.20
SUL
icon
Javor Ivanjica [D]

17.10.20
SUL
icon
Napredak [D]

25.09.20
SUL
icon
Vozdovac [D]

12.09.20
SUL
icon
Backa Topola [D]

22.08.20
SUL
icon
Spartak Subotica [D]

05.08.20
SUL
icon
Crvena Zvezda [D]

Proleter Novi Sad
Genel
İç saha
Dış saha

17.12.20
SUL
icon
Vojvodina [D]

11.12.20
SUL
icon
Inija

06.12.20
SUL
icon
Radnik Surdulica [D]

30.11.20
SUL
icon
Javor Ivanjica

21.11.20
SUL
icon
Partizan [D]

07.11.20
SUL
icon
Napredak

01.11.20
SUL
icon
Mladost Lucani [D]

25.10.20
SUL
icon
Vozdovac

16.10.20
SUL
icon
Cukaricki [D]

04.10.20
SUL
icon
Backa Topola

11.12.20
SUL
icon
Inija

30.11.20
SUL
icon
Javor Ivanjica

07.11.20
SUL
icon
Napredak

25.10.20
SUL
icon
Vozdovac

04.10.20
SUL
icon
Backa Topola

27.09.20
SUL
icon
Novi Pazar

13.09.20
SUL
icon
Macva Sabac

21.08.20
SUL
icon
Crvena Zvezda

09.08.20
SUL
icon
Backa

01.08.20
SUL
icon
Rad Belgrad

17.12.20
SUL
icon
Vojvodina [D]

06.12.20
SUL
icon
Radnik Surdulica [D]

21.11.20
SUL
icon
Partizan [D]

01.11.20
SUL
icon
Mladost Lucani [D]

16.10.20
SUL
icon
Cukaricki [D]

20.09.20
SUL
icon
Spartak Subotica [D]

29.08.20
SUL
icon
Radnicki Nis [D]

16.08.20
SUL
icon
Metalac GM [D]

05.08.20
SUL
icon
Zlatibor Cajetina [D]

26.07.20
CLF
icon
Partizan [D]




TÜMÜ