Radja Nainggolan'dan Türkiye itirafı!

Inter'in Belçikalı orta sahası Radja Nainggolan, sezon başında Roma Sportif Direktörü Monchi'nin kendisini Türkiye'ye satmak istediğini söyledi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Radja Nainggolan'dan Türkiye itirafı!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Mart 2019 15:38
Sezon başında Roma'dan Inter'e transfer olan Belçikalı orta saha oyuncusu Radja Nainggolan, Türkiye hakkında transfer itiraflarında bulundu.

Belçika basınına konuşan Nainggolan, sezon başında Roma'nın eski sportif direktörü Monchi ile sorunlar yaşadığını belirtirken Monchi'nin kendisinden habersiz Türk kulüpleriyle görüştüğünü söyledi.

''BENDEN HABERSİZ BENİ TÜRKİYE'YE GÖNDERMEK İSTEDİ''

30 yaşındaki futbolcu, ''Roma'da Monchi beni göndermeye uğraştı. Hiç profesyonel bir şekilde davranmadı. Benim de hatalarım vardı ama adam adama konuşup kulübün beni istemediğini söylesen tamam. Onun yerine benden habersiz beni Türkiye'ye transfer etmek istedi. Benim hiçbir şeyden haberim yoktu. Bu durum beni çok sinirlendirdi. Eğer Roma'da kalsaydım sanırım her gün Dünya Savaşı çıkartırdım.'' diye konuştu.

''KOLAY OLMADI AMA SİGARAYI BIRAKTIM''

Sağlığı hakkında da konuşan Belçikalı futbolcu, ''Sağlığıma pek iyi bakmıyordum ama artık yaşımın geldiğini farkettim. Yanlış yaptığımı biliyordum. Sağlıklı beslenmeye ve diete başladım. Kilo verdim ve kendimi daha iyi hissettim. Ayrıca sigarayı bırakmak zorunda kaldım. Kolay olmadı ama işe yaradı.'' dedi.

Nainggolan, sezon başında Roma'dan Inter'e 38 milyon euro ve Zaniolo karşılığında transfer olmuştu.

Tümü
TÜMÜ