PUBG Avrupa Ligi'nde 7. hafta heyecanı sona erdi

Dünyanın önde gelen PUBG ekiplerinin mücadele ettiği PUBG Avrupa Ligi'nde 7. hafta heyecanı sona erdi. 12 karşılaşmanın oynandığı haftada adeta ENCE rüzgarı esti.

Almanya'nın Berlin şehrinde düzenlenen PUBG Avrupa Ligi'nde 7. hafta, oynanan karşılaşmaların ardından sona erdi. Temsilcimiz Digital Athletics, 9. sırada girdiği haftada etkili performans gösteremedi ve haftayı 11. sırada tamamladı.

Kıyasıya mücadelenin yaşandığı PUBG Avrupa Ligi'nde 7. hafta heyecanı 30 Haziran Pazar günü oynanan karşılaşmalarla birlikte sona erdi. Turnuvadaki tek temsilcimiz Digital Athletics, istediği performansı sergileyemedi. Oynanan 12 karşılaşmada da ilk üçe girmeyi başaramayan DA, 2 sıra birden geriledi ve haftayı 11. sırada kapattı.

ENCE rüzgarı!

Finlandiya temsilcisi ENCE, her ne kadar puan tablosunda aşağı sıralarda yer alsa da oynanan 12 karşılaşmanın 3'ünden galip ayrılmayı başardı. 12
karşılaşmada 97 puan toplayan ekip, puan tablosunda 1 sıra yükseldi ve 12. sıraya yerleşti.

Son hafta 5 Temmuz'da oynanacak!

Yaklaşık 2 aydır devam eden PUBG Avrupa Ligi'nde heyecan 5-7 Temmuz tarihlerinde oynanacak 8. hafta karşılaşmalarıyla birlikte son buluyor. Karşılaşmaları Türkçe olarak takip etmek isteyen takipçilerimiz Digital Athletics'in Twitch hesabından takip edebilir.

PUBG Avrupa Ligi puan tablosu şu şekilde:Görsel: PEL Esports


Sporx Anasayfasına Dön