PUBG Avrupa Ligi'nde 2. hafta geride kaldı – Temsilcimiz Digital Athletics neler yaptı?

Temsilcimiz Digital Athletics'in de yer aldığı PUBG Avrupa Ligi'nde ikinci hafta heyecanı oynanan karşılaşmaların ardından sona erdi.

Dünyanın önde gelen 16 PUBG takımının mücadele ettiği PUBG Avrupa Ligi Aşama 3'te 2. hafta heyecanı oynanan karşılaşmaların ardından sona erdi.

3 boyunca 15 karşılaşmanın oynandığı haftada Team Liquid rüzgarı esti. 1 kez birincilik, 2 kez ikincilik ve 1 kez üçüncülük elde eden Kuzey Amerika temsilcisi, ikinci haftada 130 puan toplayarak 243 puana ulaştı ve zirveye yerleşti.

Turnuvadaki tek temsilcimiz Digital Athletics için ikinci haftada pek beklenildiği gibi geçmedi. İlk haftayı 14. sırada tamamlayan Digital Athletics, ikinci haftada her ne kadar 1 kez birincilik ve 2 kez üçüncülük elde etse de diğer karşılaşmalarda istediği ivmeyi bir türlü yakalayamadı. 15 karşılaşmada 65 puan toplamayı başaran temsilcimiz, ikinci haftayı 119 puanla 15. sırada tamamladı.

PEL puan durumu şu şekilde:Kıran kırana mücadelenin yaşandığı PUBG Avrupa Ligi'nde ikinci hafta karşılaşmaları 13-15 Eylül tarihleri arasında oynanacak. Temsilcimiz Digital Athletics'in bütün karşılaşmalarını canlı olarak burada yer alan bağlantıdan takip edebilirsiniz.

Görsel: PEL

Sporx Anasayfasına Dön