Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Porzingis için, Dirk Nowitzki'yle takım arkadaşı olmak nasıl bir şeydi?

Dallas Mavericks yıldızı Kristaps Porzingis, Mavericks efsanesi Dirk Nowitzki ile takım arkadaşı olmanın nasıl bir şey olduğu hakkında konuştu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Dallas Mavericks yıldızı Kristaps Porzingis, Mavericks efsanesi Dirk Nowitzki ile takım arkadaşı olmanın nasıl bir şey olduğu hakkında konuştu.

Porzingis, çapraz bağ sakatlığının rehabilitasyon sürecinden ötürü, geçtiğimiz sezon Nowitzki ile oynamamıştı.

Bununla birlikte, Porzingis, oynamamış olsa bile, Mavs ikonundan çok şey öğrendiğini söyledi:

"Soyunma odasındaki ve takımın etrafındaki varlığı büyüktü. Herkes onu çok seviyor. Enerjisini, tutkusunu ve motivasyonunu o yaşta görmek, kariyerinin bu noktasında, hala antrenman yapmadan önce çalışmasını görmek, deliceydi."

"Bu sadece ne tür bir insan olduğunu, kariyeri boyunca ne tür bir iş ahlakı olduğunu gösteriyor. Kesinlikle bana, çalışmam ve kariyerinde yapmış olduğu şeyleri taklit etmem için daha fazla motivasyon ve istek verdi."

Dirk, 2018-19 sezonunda emekli olmadan önce Mavs için 51 maçta oynamıştı.