Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Portland, Carmelo Anthony için bastırıyor!

Carmelo Anthony takasında Portland Trail Blazers da atağa kalktı. CJ McCollum ve Damian Lillard'ın Carmelo'yu ikna etmeye çalıştıkları öne sürüldü. McCollum da bu iddiayı doğruladı.

Carmelo Anthony'nin takas haberlerine yenileri eklenmeye devam ediyor.

ESPN Radio'da yayınlanan The Russillo Show'da konuşan Adrian Wojnarowski, CJ McCollum ve Damian Lillard'ın Carmelo Anthony'i Blazers'a kazandırmak için yıldız oyuncuyla konuştuklarını belirtti.

Bu haberler üzerine Oregonian'dan Joe Freeman'a konuşan Blazers'ın yıldızı CJ McCollum, "Carmelo, Blazers'a katılma fikrini ilginç bulunuyor. Carmelo ise açıkçası en çok arkadaşlarıyla oynamak istiyor. Chris Paul ve LeBron James ile oynamayı istiyor. Arkadaşlarının bulunduğu takımlar çok iyi takımlar ve Melo için de iyi seçenekler. Fakat, bence Blazers'a katılmak da iyi bir fikir." açıklamasını yaptı.

Öte yandan, Wojnarowski, Blazers'ın bu takasta sürpriz ve olabilecek bir seçenek durumuna geldiğini öne sürdü.
7/24 NBA TÜRKİYE