Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Porter Jr.: "Askıya alınma dönemi, benim yararıma oldu"

Denver Nuggets çaylağı Michael Porter Jr., NBA'in askıya alındığı bu dönemin, kendisi için iyi olduğunu itiraf etti.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Denver Nuggets çaylağı Michael Porter Jr., NBA'in askıya alındığı bu dönemin, kendisi için iyi olduğunu itiraf etti.

istediği zaman erişebileceği özel bir spor salonuna sahip olan Porter Jr., bu nedenle bu boş zamanında oyunu üzerinde çalışabiliyor.

Porter, sağ ayak bileği bol miktarda dinlendiğinden, bu dönemi kendi yararına kullanıyor:

"Tam anlamıyla Denver'da olduğum kadar spor salonundaydım, bu gerçekten çok iyiydi. Çok fazla şey kaybetmemiş gibi hissediyorum. Ayak bileğim için de iyi oldu, çünkü hala bir tür acı olduğunu biliyorsunuz. Bu zamanı benim için faydalı olarak kullanıyorum, bileğimi dinlendiriyorum. Düşündüğümden çok daha kötü bir burkulma olmuştu. Vücudumu ve her şeyi düzeltebilmek güzeldi."

NBA oyuncuları, şu anda antrenman tesislerinde antrenman yapamıyorlar. 21 yaşındaki oyuncu, bu sezon maç başına 14.0 dakikada 7.5 sayı ve 4.1 ribaundla oynamıştı.