Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Popovich, LeBron'la mı görüşecek?

San Antonio Spurs koçu Gregg Popovich'in, bu yaz döneminde serbest kalacak LeBron James ile görüşmeyi planladığı açıklandı.

San Antonio Spurs koçu Gregg Popovich'in, bu yaz döneminde serbest kalacak LeBron James ile görüşmeyi planladığı açıklandı.

Popovich ve James, yıllar boyunca medyada birbirlerinden hep övgüyle bahsediyorlardı.

Spurs, Kawhi Leonard ile gergin ilişkileri nedeniyle belirsiz bir yaz dönemiyle karşı karşıya. Popovich, Leonard ile 1 Temmuz'dan önce bir noktada buluşmayı planlıyor.

Spurs, bu yaz döneminde belli bir maaş boşluğu yaratmak adına geçtiğimiz yıl bazı hamlelerde bulunmuştu.
7/24 NBA TÜRKİYE