Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Popovich, LeBron'la mı görüşecek?

San Antonio Spurs koçu Gregg Popovich'in, bu yaz döneminde serbest kalacak LeBron James ile görüşmeyi planladığı açıklandı.

San Antonio Spurs koçu Gregg Popovich'in, bu yaz döneminde serbest kalacak LeBron James ile görüşmeyi planladığı açıklandı.

Popovich ve James, yıllar boyunca medyada birbirlerinden hep övgüyle bahsediyorlardı.

Spurs, Kawhi Leonard ile gergin ilişkileri nedeniyle belirsiz bir yaz dönemiyle karşı karşıya. Popovich, Leonard ile 1 Temmuz'dan önce bir noktada buluşmayı planlıyor.

Spurs, bu yaz döneminde belli bir maaş boşluğu yaratmak adına geçtiğimiz yıl bazı hamlelerde bulunmuştu.
7/24 NBA TÜRKİYE