Polis tayinleri 2019 ne zaman açıklanacak? EGM polis tayinleri tarihi

2019 Polis tayinleri hangi tarihte açıklanacak? sorusunun yanıtını öğrenmek isteyenler haberimizden faydalanabilir. Emniyet Genel Müdürlüğü, polis tayinleri hakkında ne açıklama yaptı? İşte tüm detaylar...

30 Haziran 2019 03:59
Polis tayinleri 2019 ne zaman açıklanacak? EGM polis tayinleri tarihi
Polis tayinleri hakkında tüm bilgiler burada! Polis tayin sonuçları merakla bekleniyor. Peki konu hakkında resmi bir açıklama yapıldı mı? Emniyet tayin sonuçları hakkında tüm detayları sizler için derledik. İşte detaylar...
POLİS TAYİNLERİ HANGİ TARİHTE AÇIKLANACAK?
Emniyet Genel Müdürlüğü, polis tayin sonuçları için herhangi bir tarih bildiriminde bulunmadı. Ataması yapılan personel POLNET sisteminden kullanıcı adı ve şifresini girerek atama bilgisine ulaşabilecek.

2. sınıf, 3. sınıf ve 4. sınıf emniyet müdürü ile emniyet amiri rütbelerindeki personelin atama ve yer değiştirme işlemleri ise Yüksek Değerlendirme Kurulu toplantısının tamamlanmasının ardından yapılacak. Yüksek Değerlendirme Kurulunun çalışmaları ise sonraki haftalarda gündeme gelecek.POLİS TAYİNLERİ NASIL AÇIKLANACAK?

Emniyet şark tayin sonuçları, başvuruda bulunan polislerin cep telefonuna SMS üzerinden gönderilecek. Ayrıca sonuçlar, POLNET sistemi üzerinden de görüntülenebilecek.

Sonuçlar açıklandığı an haberimiz güncellenecek.

Daha fazla göster
yukarı ok