Pogba: "Jose'nin gidişinde bir rolümüz yok!"

Manchester United'ın Fransız süperstarı Paul Pogba, Ole Gunnar Solskjaer ve Jose Mourinho hakkında konuştu.

Haber; Sporx.com dış haberler, Fotoğraf; Reuters
Pogba: 'Jose'nin gidişinde bir rolümüz yok!'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
21 Mart 2019 03:53
Manchester United'ın Fransız süperstarı Paul Pogba, 'geçici' menajerleri Ole Gunnar Solskjaer'in sözleşmeyi hak ettiğini söyled.

Sky Sports'a konuşan Pogba, "Oyuncular olarak Solskjaer'in kalmasını istiyoruz. Aldığı sonuçlar harika. Tüm oyuncularla mükemmel ilişkileri var. Bir futbolcu mutluysa çok daha iyi oynar. Solskjaer, hepimizi mutlu ediyor. Bence, sözleşmeyi de hak ediyor. Manchester United'ı her şeyiyle tanıyor ve biliyor." ifadelerini kullandı.

Ole Gunnar Solskjaer'in geldii günden bu yana tüm kulübe pozitif bir enerji verdiğini söyleyen Pogba, "Bize özgürlük verdi ve çok güvendiğini söyledi. Oynadığımız futboldan keyif almaya başladık ve doğal olarak iyi sonuçlar da geldi." diyerek sözlerini sürdürdü.

Mourinho'nun gönderiliş süreciyle ilgili gelen soruya Fransız süperstar, "Mourinho'nun görevden alınış kararında oyuncuların bir suçu yoktu. Ayrıca, nasıl bir rolü olabilir ki oyuncuların, takım kazanamıyordu. Bu nedenle Mourinho'yu değiştirme kararı aldılar. Sonuçlar her şeyden önemlidir. Eğer kazanıyor olsaydık, Mourinho görevinde kalırdı." sözleriyle konuşmasını noktaladı.

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ