Pochettino'dan, meşhur Harry Kane tezine cevap!

Tottenham Menajeri Mauricio Pochettino, medyanın gündeminde yer alan Harry Kane'in yaşadığı sakatlık sonrası daha çekinerek oynadığı tezine cevap verdi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Pochettino'dan, meşhur Harry Kane tezine cevap!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
14 Eylül 2018 01:40
Tottenham Menajeri Mauricio Pochettino, Liverpool ile oynayacakları kritik Premier Lig maçı öncesi basın mensuplarına açıklamalar yaptı.

Pochettino, Harry Kane'in performansı ve form durumu hakkında gelen soruya, "Herkesin görüşüne saygım var ve söz konusu futbolsa herkesin bir görüşü var. Tottenham'da beşinci sezonumu geçiriyorum. Takım hakkında en iyi bilgi sahibi olan biri varsa o da benim ama. Bu cevap beni kibirli ve farklı fikirleri kabullenmeyen biri olarak göstermesin. Fakat, Harry Kane'in yıllar boyunca ne kadar çalıştığını ve kendini ne kadar adadığını biliyorum." cevabını verdi.

MEŞHUR HARRY KANE TEZİNE CEVAP VERDİ

Harry Kane'in nisan ayında geçirdiği sakatlık sonrası daha az cesur oynadığı ve çekindiğine dair gelen soruya Arjantinli teknik adam, "En önemli şey kendisine güveni ve bizim ona güvenimiz. Biz ona hala çok güveniyoruz. İngiltere'nin ve Avrupa'nın en iyi santraforlarından bir tanesi. Goller atması sadece zaman meselesi. Zaten, sahada kalitesini göstermeye devam ediyor. Harry'nin performansından memnunum. Harry çok büyük bir oyuncu. Herkes ondan her pozisyonda büyük beklentiler içerisinde. Bu yüzden bizim bakış açımız ile medyanın bakış açısı farklı." cevabını verdi.

Tümü
TÜMÜ