Pochettino: "Önemli olan bir arada kalmak"

Tottenham Hotspur oyuncuları bir takım yemeği organize ederek Pochettino'ya mesaj verdi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Pochettino: 'Önemli olan bir arada kalmak'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
18 Ekim 2019 08:15
Geçtiğimiz sezon Şampiyonlar Ligi'nde finale çıkan fakat bu sezon gösterdiği performansla, geçtiğimiz sezonun bir hayli uzağında gözüken Tottenham Hotspur'da oyuncular bir takım yemeği düzenledi.

Düzenlenen takım yemeğine davet edilen Pochettino'ya, birlik ve beraberlik mesajı verilmek istenildi.

Özellikle Şampiyonlar Ligi'nde alınan 7-2'lik Bayern Münih yenilgisi sonrası Ada medyasında birçok Tottenham oyuncusunun adı transfer dedikodularında yer almıştı.

"YEMEĞE DAVET EDEREK YAPMAMALILAR"

Düzenlenen yemek ile ilgili bir mektup aldığını belirten Pochettino, "Oyunculardan sizi ve teknik ekibinizi bir yemeğe davet ettiği zaman yalnızca 2 şey olabilir. Bu bir vedadır ya da sizi sevdiklerini ve sizinle olduklarını göstermek isterler. Ben bu yemeğin 2. nedenden düzenlendiğini düşünüyorum. Bana görüşürüz demeyecekler. Eğer bana görüşürüz diyeceklerse bunu beni yemeğe davet ederek yapmamalılar" dedi.

"SADIK KALACAĞIM"

Mauricio Pochettino, Ocak ayında kadroya takviye yapılıp yapılmayacağının sorulması üzerine, "Hayır, Ocak ayında bir değişiklik olacağını düşünmüyorum. Eğer bu benim kararımsa oyuncularıma sadık kalacağım çünkü onların kalitesini ve sahip olduğu yetenekleri biliyorum. Sadece mental anlamda çözmemiz gereken birkaç durum var. Önemli olan bir arada kalmak" yorumunda bulundu

Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino yönetiminde bu sezon Premier Lig'de çıktığı 8 maçta yalnızca 3 galibiyet aldı..Tümü
TÜMÜ