Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Pistons, Drummond için draft hakkı teklifi almadı!

Detroit Pistons'ın Andre Drummond için herhangi bir ilk tur draft hakkı teklifi almadığı söylendi.

Haber; Sporx.com
Detroit Pistons'ın Andre Drummond için herhangi bir ilk tur draft hakkı teklifi almadığı söylendi.

Pistons'ın Şubat ayındaki son takas tarihinden önce Drummond takasını yapması bekleniyor. The Athletic'den James L. Edwards III'e göre, Atlanta Hawks ve New York Knicks ile takas görüşmeleri yapılmış durumda:

"Bir kaynak, Pistons ve Hawks arasındaki görüşmelerin Noel zamanı civarında başladığını söyledi. The Athletic'ten Sam Samick'in yakın zamanda bildirdiği gibi, Hawks ilk turda bir draft hakkı vermeye istekli olsaydı, Atlanta ve Detroit, Andre Drummond için bir anlaşma yapmış olacaklardı. İlk anlaşma, sadece süresi dolmuş sözleşmeler üzerineydi."

Drummond'ın 2020-21 sezonu için 28.8 milyon dolar değerinde bir oyuncu opsiyonu var. Reddederse, bu sezon bittikten sonra sınırsız bir serbest oyuncu olacak.

Drummond bu sezon Pistons için 17.6 sayı, 15.9 ribaund, 2.6 asist ve 1.8 blok ortalaması yakalıyor.