Pınar Karşıyaka Fenerbahçe Doğuş maçı canlı hangi kanalda saat kaçta?

Pınar Karşıyaka-Fenerbahçe Doğuş maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda yayınlanacak sorularının yanıtını arayanlar bu habere dikkat. Pınar Karşıyaka-Fenerbahçe Doğuş maçının tarihi, saati, kanalı belli oldu. İşte detaylar...

11 Mart 2018 03:36
Pınar Karşıyaka Fenerbahçe Doğuş maçı canlı hangi kanalda saat kaçta?
Pınar Karşıyaka-Fenerbahçe Doğuş maçı hangi kanalda, hangi gün ve hangi saatte sorularının yanıtı netleşti. Tahincioğlu Basketbol Ligi'nin 20. haftasında Pınar Karşıyaka-Fenerbahçe Doğuş karşı karşıya gelecek.

PINAR KARŞIYAKA-FENERBAHÇE DOĞUŞ MAÇI SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA? | Tahincioğlu Basketbol Ligi'nde heyecan sürüyor
. Ligin 20. haftasında oynanacak Pınar Karşıyaka-Fenerbahçe Doğuş maçı naklen yayınlanacak.

11 Mart Pazar günü saat 19.30'da oynanacak maç, beIN Sports 2 ekranında canlı olarak yayınlanacak.

Pınar Karşıyaka-Fenerbahçe Doğuş maçı 11 Mart Pazar günü saat 19.30'dan itibaren beIN Sports 2 ekranlarında naklen futbolseverler ile buluşacak.

PINAR KARŞIYAKA-FENERBAHÇE DOĞUŞ MAÇI CANLI BURADA, TIKLAYIN...


Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ile Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 20. hafta maçlarıyla devam edilecek, Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise 26. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre bu üç ligde haftanın maç programı şöyle:

- Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

Cumartesi:

13.00 Banvit-Yeşilgiresun Belediyespor (Banvit Kara Ali Acar)

15.15 Galatasaray Odeabank-Eskişehir Basket (Sinan Erdem)

17.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-TOFAŞ (Cebeci Spor Kompleksi)

11 Mart Pazar:

13.00 Gaziantep Basketbol-Demir İnşaat Büyükçekmece (Şahinbey)

15.15 Darüşşafaka-Beşiktaş Sompo Japan (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

17.00 Anadolu Efes-Trabzonspor (Sinan Erdem)

19.30 Pınar Karşıyaka-Fenerbahçe Doğuş (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

12 Mart Pazartesi:

19.00 Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Muratbey Uşak (Sakarya)

- Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi

Cumartesi:

14.00 Çukurova Basketbol-Abdullah Gül Üniversitesi (Edip Buran)

14.00 BOTAŞ-Galatasaray (Ankara)

16.30 Yakın Doğu Üniversitesi-OGM Ormanspor (Caferağa)

11 Mart Pazar:

14.00 Canik Belediyespor-Adana ASKİ (Canik Belediye Mehmet Can Öztürk)

14.00 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe (Antakya)

17.00 Beşiktaş-Mersin Büyükşehir Belediyespor (BJK Akatlar)

Öte yandan, bu sezon iki maçına çıkmayan Bornova Beckerspor'un yarın deplasmanda İstanbul Üniversitesi ile yapacağı maçın ertelendiği bildirildi.

- Türkiye Basketbol 1. Ligi

Cuma:

15.30 Ankara DSİ-İstanbulspor Beylikdüzü (Ankara)

16.00 OGM Ormanspor-Bandırma Kırmızı (M. Sait Zarifoğlu)

17.00 Sigortam.net Bakırköy Basket-Türk Telekom (Ahmet Cömert)

Cumartesi:

13.30 Bahçeşehir Koleji-Antalyaspor (Caferağa)

16.00 Karesispor-Bursaspor Durmazlar (Kurtdereli)

16.30 Yalova Group Belediye-Petkim Spor (Yalova 90. Yıl)

17.00 Düzce Belediyespor-Samsun Büyükşehir Belediyespor Anakent (Kalıcı Konutlar Merkez)

18.00 Afyon Belediyespor-Halk Enerji TED Ankara Kolejliler (Afyonkarahisar Atatürk)

18.00 Akhisar Belediyespor-Selçuklu Belediyespor (Akhisar Belediye)
Daha fazla göster
yukarı ok