Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 1-1)
MS
Tarih:
17 Eylül 2020 Perşembe 21:00
Lig:
UEFA Avrupa Ligi
Stat:
Stadion Miejski
Hakem:
Erik Lambrechts
Piast Gliwice
3
Hartberg
2
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Piast Gliwice - Hartberg arasındaki maçlar - 17 Eylül 2020 Perşembe 21:00 - Maç özeti, son dakika gelişmeleri
Piast Gliwice
Genel
İç saha
Dış saha
16.07.21
CLF
Slavia Prag [D]
1-1
10.07.21
CLF
GKS Jastrzebie [D]
0-2
03.07.21
CLF
Sandecja Nowy Sacz
3-0
25.06.21
CLF
Frydek-Místek
3-1
16.05.21
EKS
Wisla Krakow
2-3
10.05.21
EKS
Rakow [D]
1-0
03.05.21
EKS
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
2-0
24.04.21
EKS
Zaglebie Lubin [D]
2-2
21.04.21
EKS
Legia Warszawa
0-1
17.04.21
EKS
Lechia Gdansk [D]
2-2
03.07.21
CLF
Sandecja Nowy Sacz
3-0
25.06.21
CLF
Frydek-Místek
3-1
16.05.21
EKS
Wisla Krakow
2-3
03.05.21
EKS
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
2-0
21.04.21
EKS
Legia Warszawa
0-1
12.04.21
EKS
Gornik Zabrze
2-0
19.03.21
EKS
Cracovia
2-0
07.03.21
EKS
Stal Mielec
2-1
22.02.21
EKS
Warta Poznan
0-1
06.02.21
EKS
Slask Wroclaw
2-0
16.07.21
CLF
Slavia Prag [D]
1-1
10.07.21
CLF
GKS Jastrzebie [D]
0-2
10.05.21
EKS
Rakow [D]
1-0
24.04.21
EKS
Zaglebie Lubin [D]
2-2
17.04.21
EKS
Lechia Gdansk [D]
2-2
07.04.21
CUP
Arka Gdynia [D]
4-3
03.04.21
EKS
Wisla Plock [D]
0-1
14.03.21
EKS
Lech Poznan [D]
0-0
03.03.21
CUP
Legia Warszawa [D]
1-2
27.02.21
EKS
Jagiellonia Bialystok [D]
0-1
Hartberg
Genel
İç saha
Dış saha
11.11.21
CLF
Bravo
1-1
06.10.21
CLF
Kapfenberger SV
1-0
13.07.21
CLF
Oberwart / Rotenturm [D]
1-0
09.07.21
CLF
Lokomotiv Moscow
0-1
03.07.21
CLF
SV Lafnitz
3-2
26.06.21
CLF
SC Weiz [D]
2-6
19.06.21
CLF
Pinkafeld [D]
3-4
24.05.21
BUN
Austria Wien
0-3
21.05.21
BUN
SKN St. Poelten [D]
0-1
15.05.21
BUN
Admira Moedling
2-0
11.11.21
CLF
Bravo
1-1
06.10.21
CLF
Kapfenberger SV
1-0
09.07.21
CLF
Lokomotiv Moscow
0-1
03.07.21
CLF
SV Lafnitz
3-2
24.05.21
BUN
Austria Wien
0-3
15.05.21
BUN
Admira Moedling
2-0
08.05.21
BUN
Ried
1-1
27.04.21
BUN
Altach
2-1
20.04.21
BUN
SKN St. Poelten
0-0
10.04.21
BUN
Austria Wien
1-0
13.07.21
CLF
Oberwart / Rotenturm [D]
1-0
26.06.21
CLF
SC Weiz [D]
2-6
19.06.21
CLF
Pinkafeld [D]
3-4
21.05.21
BUN
SKN St. Poelten [D]
0-1
11.05.21
BUN
Austria Wien [D]
3-1
24.04.21
BUN
Altach [D]
2-2
17.04.21
BUN
Admira Moedling [D]
0-1
03.04.21
BUN
Ried [D]
3-2
15.03.21
CLF
Sturm Graz [D]
2-1
14.03.21
BUN
Rapid Wien [D]
4-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.