Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Philly'deki kimya, geçen sezondan daha iyi!

Philadelphia 76ers ekibinin kimyasının, oyuncuların ifadesiyle 2019-20 sezonu başında eskisinden iyi olduğu gözüktü.

Philadelphia 76ers ekibinin kimyasının, oyuncuların ifadesiyle 2019-20 sezonu başında eskisinden iyi olduğu gözüktü.

Takımın yıldız ismi Ben Simmons, "Kimyamız çok daha iyi. Adamlar, bir arada bağlanmamız için kendi zamanlarından feragat ediyorlar." şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz sezonun playofflarındaki 7. maçta Toronto Raptors'a son saniyede kaybettikten sonra, 76ers'daki bir oyuncunun ebeveyni, takım yöneticilerine kimyanın kötü olduğunu söylemişti.

76ers'ta geçtiğimiz sezon, serbest oyuncu piyasasına çıkacak olan üç tane ilk beş oyuncusu vardı: Tobias Harris, JJ Redick ve Jimmy Butler.

Harris takıma dönerken, Redick New Orleans Pelicans ile anlaşmıştı ve Butler da bir imza-ve-takas anlaşması ile Miami Heat'e gitmişti. Philadelphia, bu sırada Miami'den Josh Richardson'ı almış ve ayrıca Al Horford'ı takımına katmıştı.

Harris ve Horford'ın oyuncu yemeklerinin düzenlenmesine yardımcı oldukları söylendi.

Horford, "Bunlar önemli şeyler. Ne kadar uzun süre ilerlerseniz, o kadar birine bağlanma ihtiyacınız olacak." ifadelerini kullandı.