Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Philly, Beal ve LaVine için şansını denemiş!

Philadelphia 76ers'ın, Washington Wizards yıldızı Bradley Beal ve Chicago Bulls yıldızı Zach LaVine ile takas yapmaya çalıştığı bildirildi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Philadelphia 76ers'ın, Washington Wizards yıldızı Bradley Beal ve Chicago Bulls yıldızı Zach LaVine ile takas yapmaya çalıştığı bildirildi.

Yahoo Sports'tan Vincent Goodwill, her iki durumda da ne Wizards'ın, ne de Bulls'un tartışmalara katılmakla ilgilendiklerini açıkladı.

Hem Beal hem de LaVine, geçtiğimiz haftalarda takas görüşmelerinde adı geçen oyunculardı, ancak Washington ve Chicago, yıldız oyuncularının ayrılmalarına izin vermeye istekli değiller.

Philadelphia, geçtiğimiz gece kadrosunu güçlendirme bazında bir hamle yapmış ve Oklahoma City Thunder ile, Danny Green karşılığında Al Horford'u takas etme konusunda anlaşmıştı.