Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

PG13: "Elimin sıcak olduğunu biliyordum"

Paul George, dün gece Brooklyn'de attığı 47 sayının 25'ini son çeyrekte atması durumunu "Elimin sıcak olduğunu biliyordum" şeklinde yorumladı.

Paul George, dün gece Brooklyn'de attığı 47 sayının 25'ini son çeyrekte atması durumunu "Elimin sıcak olduğunu biliyordum" şeklinde yorumladı.

Karşılaşmayı OKC'nin 114-112 kazanmasını sağlayan son üçlük isabetini de bulan PG13, Thunder'ın tarihindeki en büyük geri dönüş olan, 23 sayılık farktan dönüşün de mimarlarından biri oldu.

PG13, şu ifadeleri kullandı:

"Evet, iyi hissettim. Elim sıcaktı. Sıcak olduğunu da biliyordum. Tüm maç boyunca iyi hissediyordum. İstatistikler umurumda değil. Şutlar girer ya da girmez. İstatistik için oynamıyorum. Oyunu öyle oynamam ben."

PG13, son saniye şutlarındaki genel başarısızlığının internet üzerinden dalga konusu olması konusuna da şöyle değindi:

"Nasıl şaka veya 'meme' yapıyorlarsa, ben sevdiğim işi en üst düzeyde yapıyorum. Bu şakaları ve yorumları yapanlar için aynı şeyi söyleyemem. Oldukları kişiden mutlu olmayan insanlar onlar. Ben öyleyim. Bu oyunu sevdiğim için oynuyorum."

7/24 NBA