Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Perkins, Doncic'i topa tuttu: "Bu kadar ağlayıp sızlanma artık!"

Eski NBA oyuncusu ve şu anki ESPN analisti Kendrick Perkins, Dallas Mavericks süperstarı Luka Doncic'i, play-in turnuvasını eleştirdiği için topa tuttu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Eski NBA oyuncusu ve şu anki ESPN analisti Kendrick Perkins, Dallas Mavericks süperstarı Luka Doncic'i, play-in turnuvasını eleştirdiği için topa tuttu.

Yakın amanda hem Doncic hem de takım sahibi Mark Cuban, play-in turnuvasının amacını ve değerini sorgulayarak, bu formata karşı çıkmışlardı.

Ancak ESPN'in Sports Center programında konuşan Perkins, Mavs yıldızının play-in turnuvası ile ilgili yorumlarını eleştirerek, "mızmızlanma ve ağlama" olarak nitelendirdi:

"Luka tüm bu ağlamayı ve sızlanmayı yapacaksa, dünyadaki diğer bebekler ne yapacak? Bunları dinlemek istemiyorum.

Play-in turnuvası, NBA'in eklediği harika bir şey ve neden biliyor musunuz? Çünkü geçmişte, takımlar normal sezonu hafife alırlardı. Şimdi, play-in turnuvasında olmak istemiyorsanız, maç kazanmanız ve sezonu ilk altı sıra içinde tamamlamanız gerekecek. Yani play-in turnuvasında olmak istemiyorsan, işini hallet ve sezonu ilk altı sıra içinde bitir."

Dallas, 29-24'lük derecesiyle Batı Konferansı'nda yedinci sırada yer alıyor.