Pep Guardiola, kötü haberi açıkladı! ''5-6 ay yok''

Manchester City Teknik Direktörü Pep Guardiola, basın toplantısında Laporte'un 5-6 ay sahalardan uzak kalacağını açıkladı.

Haber; Sporx.com dış haberler
Pep Guardiola, kötü haberi açıkladı! ''5-6 ay yok''
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
13 Eylül 2019 16:07
Manchester City Teknik Direktörü Pep Guardiola, ilk 11'inin değişilmez isimlerinden Ayremic Laporte'un sakatlığının süresini açıkladı. Guardiola, Norwich ile oynayacakları maç öncesinde basın toplantısı düzenledi ve son durum hakkında açıklamalarda bulundu. 

İspanyol savunma oyuncusu Laporte'un sakatlığı hakkında konuşan Guardiola, ''Ayremic Laporte çok değil 5,6 ay oynayamayacak. Önümüzdeki yıl Ocak veya Şubat gibi aramıza döner. Leroy Sane ise sezon bitmeden dönecek. Transfer döneminin sezon başlamasından önce bitmesini sevmiştim ancak diğer takımlara göre daha dezavantajlı konuma düştük. Onların bize göre transferde 2-3 haftası daha oluyor.'' sözlerini kullandı. 

''STERLING'İ MESSI VE RONALDO İLE KIYASLAMAYIN''

Son haftaların formda ismi Raheem Sterling hakkında da görüşlerini paylaşan Pep, ''Raheem Sterling, hem kulübünde hem milli takımında çok iyi oynuyor. Sterling'i Ronaldo ve Messi ile kıyaslamayın. Onunla birlikte çalıştığım için çok mutluyum. Harika bir iş ahlakı var, çok iyi bir adam. Ondan çok memnunum.'' dedi.


Tümü
TÜMÜ