Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Pelinka: "LeBron bu yaz incelmiş"

Los Angeles Lakers genel menajeri Rob Pelinka, LeBron James'in yaz aylarında 'inceldiğini' söyledi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Los Angeles Lakers genel menajeri Rob Pelinka, LeBron James'in yaz aylarında 'inceldiğini' söyledi.

ESPN'e göre LeBron, yaz dönemindeki beslenme düzeni ile kilo vermek yerine yağsız kas kazanmaya odaklandı. James'in, geçen sezon olduğu gibi ağırlığını 113 kg civarında koruduğu açıklandı.

Pelinka, LeBron'un vücut değişimi hakkında şu açıklamaları yaptı:

"Bana kalırsa öne çıkan şey, yakaladığı form seviyesi. Çünkü incelmiş. Ve hepimiz LeBron'un tarihin en iyilerini inceleyerek kendisine bir şeyler kattığını biliyoruz.

Kariyerinin bu aşamasına girerken, biraz daha ince olmaya karar verdi ve bu da kendisinin patlayıcılığına ve çabukluğuna yansıyacaktır."


Aralık ayında 37 yaşına girecek olan James, kariyerinde 50 binden fazla normal sezon dakikasına ek olarak, playofflarda 11 binden fazla dakika sahada kalmıştı.