Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Pelicans, Brandon Ingram'ı uzun vadeli tutmak istiyor

New Orleans Pelicans başkan yardımcısı David Griffin, Pelicans'ın Brandon Ingram'ı uzun vadeli tutma niyetinde olduğunu söyledi.

Haber; Sporx.com
New Orleans Pelicans başkan yardımcısı David Griffin, Pelicans'ın Brandon Ingram'ı uzun vadeli tutma niyetinde olduğunu söyledi.

Kontrat uzatma görüşmelerinden hızla uzaklaşmasına rağmen, Pelicans'ın Ingram'ı uzun süre tutmak için "her niyeti" bulunuyor.

Ingram'ın geleceği, üçüncü sezonunun ikinci yarısını kaçırmasına sebep olan kan pıhtısı hastalığının NBA kariyerini riske sokabileceği için belirsiz olarak görülüyordu.

Ingram, tekrar oynamak için uygun olduğunu göstermeden önce takas edilmişti, ancak oynayabildiğini bu sezon boyunca gösterdi ve takımının en iyisi olan 25.9 sayı, 7.4 ribaund, 4.0 asist 1.0 blok istatistiklerini yakaladı.

Değeri, geçen yılın sonundan bu 2019-20 sezonuna kadar fırlayan Ingram'ın bu sezons onunda sınırlı bir serbest oyuncu olmasına izin vermeleri, kendisini tutmak isteyen Pelicans'ın, diğer takımların teklifiyle eşleşmek durumunda olması nedeniyle bir risk oluşturuyor.