Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Paul, sezonu "kurtaran kişi" olarak takdir görüyor!

Oklahoma City Thunder yıldızı Chris Paul'un NBA sezonunu "kurtaran" kişi olarak takdir gördüğü bildirildi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Oklahoma City Thunder yıldızı Chris Paul'un NBA sezonunu "kurtaran" kişi olarak takdir gördüğü bildirildi.

All-Star oyuncu Paul'un, Milwaukee Bucks'ın Orlando Magic'e karşı playoff maçını boykot etmeye karar verdiği NBA sezonunu 'kurtaran' kişi olarak görüldüğü söylendi.

Tüm playoff maçları üç gün ertelendikten ve iddialara göre birkaç oyuncu bubble'dan ayrılmaya hazır olduktan sonra, sezonu "kurtaran" kişi Paul'du.

New York Post'tan Marc Berman, bunu şu şekilde kaleme aldı:

"Silver, KOVID-19 için pozitif test sonucu olanları dışarıda bıraktığı için çok övgü almış olsa da, Oyuncular Sendikası başkanı Chris Paul da, oyuncuları bir arada tuttuğundan ötürü bir o kadar övgüyü hak ediyor.

"Bir NBA kaynağı, Jacob Blake'in Ağustos ayında vurulmasının ardından maçların oynanmamasına atıfta bulunarak, 'Chris sezonu kurtardı' şeklinde konuştu. Knicks başkanı Leon Rose'un eski müşterisinin liderliğini fark etmediğini sanmayın."

Sezon, sonrasında devam edip sona ermiş ve şampiyonluğu Los Angeles Lakers kazanmıştı.