(İY : 0-0)
MS
yenile
07 Mart 2020 Cumartesi 22:00
Süper Lig
Stadion Partizana
Novak
Partizan
1
Radnicki Nis
0

Partizan
Genel
İç saha
Dış saha

21.01.21
CLF
icon
Rubin Kazan [D]

17.01.21
CLF
icon
Zaglebie Lubin [D]

16.12.20
SUL
icon
Mladost Lucani

12.12.20
SUL
icon
Vozdovac [D]

05.12.20
SUL
icon
Cukaricki

29.11.20
SUL
icon
Backa Topola [D]

21.11.20
SUL
icon
Proleter Novi Sad

07.11.20
SUL
icon
Spartak Subotica [D]

31.10.20
SUL
icon
Macva Sabac

26.10.20
SUL
icon
Radnicki Nis [D]

16.12.20
SUL
icon
Mladost Lucani

05.12.20
SUL
icon
Cukaricki

21.11.20
SUL
icon
Proleter Novi Sad

31.10.20
SUL
icon
Macva Sabac

18.10.20
SUL
icon
Crvena Zvezda

28.09.20
SUL
icon
Backa

12.09.20
SUL
icon
Rad Belgrad

27.08.20
UEL
icon
Rigas Futbola skola

22.08.20
SUL
icon
Inija

09.08.20
SUL
icon
Javor Ivanjica

21.01.21
CLF
icon
Rubin Kazan [D]

17.01.21
CLF
icon
Zaglebie Lubin [D]

12.12.20
SUL
icon
Vozdovac [D]

29.11.20
SUL
icon
Backa Topola [D]

07.11.20
SUL
icon
Spartak Subotica [D]

26.10.20
SUL
icon
Radnicki Nis [D]

03.10.20
SUL
icon
Metalac GM [D]

24.09.20
UEL
icon
Sporting Charleroi [D]

20.09.20
SUL
icon
Zlatibor Cajetina [D]

17.09.20
UEL
icon
Sfîntul Gheorghe [D]

Radnicki Nis
Genel
İç saha
Dış saha

21.01.21
CLF
icon
Alaniya II [D]

17.01.21
CLF
icon
Jagiellonia Bialystok [D]

16.12.20
SUL
icon
Backa [D]

12.12.20
SUL
icon
Zlatibor Cajetina

07.12.20
SUL
icon
Rad Belgrad [D]

30.11.20
SUL
icon
Vojvodina

21.11.20
SUL
icon
Inija [D]

07.11.20
SUL
icon
Radnik Surdulica

01.11.20
SUL
icon
Javor Ivanjica [D]

26.10.20
SUL
icon
Partizan

12.12.20
SUL
icon
Zlatibor Cajetina

30.11.20
SUL
icon
Vojvodina

07.11.20
SUL
icon
Radnik Surdulica

26.10.20
SUL
icon
Partizan

02.10.20
SUL
icon
Mladost Lucani

19.09.20
SUL
icon
Cukaricki

29.08.20
SUL
icon
Proleter Novi Sad

15.08.20
SUL
icon
Macva Sabac

09.08.20
SUL
icon
Novi Pazar

01.08.20
SUL
icon
Metalac GM

21.01.21
CLF
icon
Alaniya II [D]

17.01.21
CLF
icon
Jagiellonia Bialystok [D]

16.12.20
SUL
icon
Backa [D]

07.12.20
SUL
icon
Rad Belgrad [D]

21.11.20
SUL
icon
Inija [D]

01.11.20
SUL
icon
Javor Ivanjica [D]

17.10.20
SUL
icon
Napredak [D]

25.09.20
SUL
icon
Vozdovac [D]

12.09.20
SUL
icon
Backa Topola [D]

22.08.20
SUL
icon
Spartak Subotica [D]




TÜMÜ